Таки пара! Сьогодні Потап та Настя одружаться, й це офіційно
День Х для української Power Couple.
С

ьогодні, 23 травня, відбудеться весілля, плітки про яке ширилися протягом двох тижнів. Так, Потап та Настя Каменських дійсно одружаться, як нам щойно стало відомо від офіційної прес-служби співачки. До цього моменту пара не поспішала розповідати про свої почуття світу, дбайливо зберігаючи їх тільки для себе.

Олексій підтримував Настю в її прагненні оберігати їхнє кохання від зайвої уваги, про що повідомив у своєму новому хіті «Константа». Кліп на трек, знятий у стилі love stoty, вийшов сьогодні. Звісно, його музикант присвятив своїй коханій.

Поділитися своєю радістю в найважливіший день Настя та Потап вирішили через любов до своїх шанувальників, з вірою в те, що вони розділять найщиріші почуття в цей особливий день. Легендарний дует свого часу здобув популярність у різних куточках світу, тож Олексій Потапенко та Настя Каменських  заслуговують на звання Power Couple українського шоу-бізу. Крім творчості і колосального успіху, їх об’єднує ще й справжня щира любов, кохання, про яке вони вирішили заявити лише зараз.

«Я намагався вберегти її від зайвих очей, слів, постів. Я буваю дуже відвертим тільки з сокровенним для мене. Любов була, є і буде, – ділиться Олексій в ніжній пісні «Константа», яку присвятив Насті. – Я люблю тебе більше всіх на цьому світі, у нас будуть гарні милі діти, люблю тебе більше всіх в цьому всесвіті. Моє кохання – це константа, вона незмінна».


У свою чергу співачка нещодавно присвятила коханому романтичну і ніжну пісню «Обіцяю», а наприкінці кліпу з’явилася в білій сукні, натякаючи на майбутню подію.
Для церемонії, яка пройде сьогодні, 23 травня, наречена обрала весільне вбрання від Luxury Bridal Store «Novias».

http://ad.adriver.ru/cgi-bin/rle.cgi?sid=1&ad=678363&bt=21&pid=2909071&bid=6169529&bn=6169529&rnd=1597544048

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: