Таки пара! Сьогодні Потап та Настя одружаться, й це офіційно
День Х для української Power Couple.
С

ьогодні, 23 травня, відбудеться весілля, плітки про яке ширилися протягом двох тижнів. Так, Потап та Настя Каменських дійсно одружаться, як нам щойно стало відомо від офіційної прес-служби співачки. До цього моменту пара не поспішала розповідати про свої почуття світу, дбайливо зберігаючи їх тільки для себе.

Олексій підтримував Настю в її прагненні оберігати їхнє кохання від зайвої уваги, про що повідомив у своєму новому хіті «Константа». Кліп на трек, знятий у стилі love stoty, вийшов сьогодні. Звісно, його музикант присвятив своїй коханій.

Поділитися своєю радістю в найважливіший день Настя та Потап вирішили через любов до своїх шанувальників, з вірою в те, що вони розділять найщиріші почуття в цей особливий день. Легендарний дует свого часу здобув популярність у різних куточках світу, тож Олексій Потапенко та Настя Каменських  заслуговують на звання Power Couple українського шоу-бізу. Крім творчості і колосального успіху, їх об’єднує ще й справжня щира любов, кохання, про яке вони вирішили заявити лише зараз.

«Я намагався вберегти її від зайвих очей, слів, постів. Я буваю дуже відвертим тільки з сокровенним для мене. Любов була, є і буде, – ділиться Олексій в ніжній пісні «Константа», яку присвятив Насті. – Я люблю тебе більше всіх на цьому світі, у нас будуть гарні милі діти, люблю тебе більше всіх в цьому всесвіті. Моє кохання – це константа, вона незмінна».


У свою чергу співачка нещодавно присвятила коханому романтичну і ніжну пісню «Обіцяю», а наприкінці кліпу з’явилася в білій сукні, натякаючи на майбутню подію.
Для церемонії, яка пройде сьогодні, 23 травня, наречена обрала весільне вбрання від Luxury Bridal Store «Novias».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: