Підтримую лікарів
Маша Єфросиніна запустила власний комплекс відео-тренувань
Бо займатися спортом можна будь-де, запевняє телеведуча.
М

аша Єфросиніна невтомна в своєму бажанні робити життя українських жінок якіснішим та щасливішим. 

Так, сьогодні телеведуча презентувала курс відео-тренувань, доступний, за її словами, в будь-яких умовах, незважаючи на рівень зайнятості. У кожному випуску вона особисто виконуватиме вправи в реальному часі, під наглядом особистої тренерки Ксенії Літвінової, яка тренує Машу вже упродовж 15 років.

«Не минуло й п’яти років, як я стримала своє слово, й нарешті з радістю повідомляю про запуск обіцяних відео-комплексів вправ для вас, мої дівчатка! – таким повідомленням порадувала сьогодні своїх прихильниць Маша Єфросиніна. – Причин для такого довгого зволікання багато, але головна одна: ми з Ксенією Літвіновою шукали! Думали! Аналізували! Що потрібно вам сьогодні, коли в мережі мільйон зарядок і порад? Як зробити заняття по нашим комплексам максимально доступними й ефективними!».

«І ось придумали! І я навіть трохи пишаюся! Відповідь була на поверхні: сучасна жінка настільки зайнята і так швидко мчить по життю, що завжди придумує собі виправдання, щоб не йти в зал/басейн/на танці – не витрачати час на дорогу/переодягання і… на абонемент!» – розповідає Маша. Врешті-решт вихід було знайдено: комплекси, що отримали назву #МашаПрисідаша, розроблені для максимально звичних жінкам обставин: будинок, дитячий майданчик, офіс і навіть власний диван.

View this post on Instagram

Я поднимаю свой бокаааал, чтоб выпить за ваше здоровьееее!!! И ещё за мою невероятнейшую … «исполнительность»🙄 Не прошло и пяти лет, как я сдержала своё слово и, НАКОНЕЦ-ТО, с радостью сообщаю о запуске обещанных видео-комплексов упражнений для вас, мои девочки!!! Причин для такой долгой проволочки много, но главная одна- мы с Ксенией @litvinovafit_official искали!!! Думали! Анализировали! Что нужно вам сегодня, когда в сети миллион зарядок и советов? Как сделать занятия по нашим комплексам максимально доступными и эффективными! И вот придумали! И я даже немного горжусь! Ответ был на поверхности: современная женщина настолько занята и так быстро несётся по жизни, что всегда придумывает себе оправдания, чтобы не идти в зал/бассейн/на танцы —- не тратить время на дорогу/переодевания и …на абонемент! Мы нашли выход — комплексы #МашаПриседаша разработаны для всех максимально привычных вам обстоятельств: дом, детская площадка, офис и даже ваш диван! Да-да, даже во время просмотра любимого сериала вы сможете подкачать зад✊🏻 Девочки, мы продумали ВСЁ!!! Вам надо только включить мой канал ( а ещё лучше, подписаться, чтобы не пропускать новые выпуски), и вы экономите время и деньги! #неблагодарите #ВашаМаша Первый выпуск по ссылке в профиле!

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: