Наша Маша: диво-жінка Єфросиніна святкує 40-річчя
Вітаємо з ювілеєм та надихаємось добрими справами іменинниці за минулий рік!
Т

елеведуча, акторка, громадський діяч, фешіоніста, блогер, почесний посол ООН у галузі народонаселення в Україні — сфера захоплень іменинниці Маші Єфросиніної не знає меж! Вона активно займається власним YouTube-каналом та Instagram-аккаунтом, а також авторським брендом одягу. Смілива зйомка напередодні ювілею — легко!

Маша особисто стала обличчям свого бренду Mashsh

Але і це ще не все! За останній рік вона встигла чимало: понад 30 лекцій майже у всіх куточках країни, де Маша презентувала авторську програму «Ти у себе одна!».

Зокрема, нещодавно вийшов великий телепроект «Дивовижні люди» за її участю, а в березні іменинниця увійшла до переліку ТОП-100 найуспішніших жінок України. До того ж Маша є чудовим прикладом люблячої дружини та мами — вона встигає усе!

Маша Єфросиніна з сім’єю

Особливе натхнення, як зізнається Маша, вона отримує завдяки благодійному проекту Charity Weekend, заснованому 5 років тому, в 2014 році. Це особливий цикл зустрічей, тематичних заходів, майстер-класів та інтерв’ю з відомими людьми. Всі вони об’єднані однією темою — здоров’я сім’ї.

Маша Єфросиніна та Аніта Луценко

«Все повинно бути так, щоб люди, які пожертвували певну суму, отримали щось цінне і корисне натомість. Звідси й ідеологія нашого Charity Weekend — «Проведи час з користю!». В #charityweekend вже встигли взяти участь Сергій Притула, Олена Кравець, Катя Осадча та Надя Дорофєєва.

Маша Єфросиніна та Надя Дорофєєва

На сьогодні вже зібрано 6 270 546 гривень, але це не фінальна сума, а тільки початок великого шляху. Про деталі придбаного медичного обладнання Маша інформує в Instagram, де саме за цей рік перейшла межу в 1 мільйон підписників, серед яких є багато однодумців, які підтримують та слідкують за життям зірки. Окрім цього, в її аккаунті багато роздумів на злободенні теми та світлин з численних подорожей. «Нарешті можна бешкетувати #40», — написала сьогодні зранку іменинниця.

«Питання про вік за популярністю скоро обжене питання «Як ви схудли?». Я смикаюсь, коли говорять: «Вам же 40 ось-ось!». Ця цифра бентежить, поки не знаю, як на неї реагувати», – зізнається телеведуча.

У цей святковий день редакція JS приєднується до численних привітань та бажає цій диво-жінці здійснення мрій та реалізації нових ідей. Нехай кожен проект приносить задоволення, з ювілеєм, Машо!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: