Меган Маркл, Іванка Трамп та Кеті Перрі: гості весілля Міші Нону в Римі
Зібрали все, що відомо про надсекретне свято.

Італійське весілля дизайнерки Міші Нону та нафтового магната Майкла Хесса стало одним із найсекретніших. Відомо, що святкові заходи розпочалися з екскурсій Римом та продовжилися спільним ланчем із чисельними гостями. Також була влаштована вечеря у відомій кіностудії «Чінечітта».

Вілла Аврелія

Урочиста церемонія відбулася на мальовничій віллі Аврелія XVII століття та продовжилася гучною вечіркою. Триватиме свято й сьогодні. У А-листі запрошених — Кеті Перрі та Орландо Блум, Іванка Трамп із чоловіком Джаредом Кушнером, модель Карлі Клосс та принцеси Євгенія і Беатріс.

Міша Нону та Принцеса Йоркська Євгенія. Міша прибула на власне весілля у скромній білій сукні.

Почесними гостями стали принц Гаррі та Меган Маркл, які прибули до Рима заздалегідь, до речі, комерційним рейсом. Меган та Мішу пов’язують довгі роки дружби, а колишній чоловік Нону Олександр Гілкес – близький шкільний друг принца Гаррі. Подейкують, саме Нону влаштувала знайомство принца з Маркл, і точно відомо, що Міша є авторкою сорочки The Husband, в якій Меган вперше з’явилася на публіці з Гаррі у 2017-му. Також Нону допомагала Меган у розробці дизайну капсульної колекції офісного одягу, яку герцогіня презентувала нещодавно.

А ось прибула й весільна сукня власного дизайну нареченої.

Принц Гаррі та Меган Маркл

Принц Гаррі

Кеті Перрі та Орландо Блум

Іванка Трамп із чоловіком Джаредом Кушнером

Іванка Трамп

Принцеса Йоркська Беатріс

Карлі Клосс

Джеймс Корден

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: