Меган Маркл та принц Гаррі позбулися почесного титулування: офіційна заява Єлизавети II
Ситуацію вже встиг прокоментувати батько Меган Маркл.
Т

ак званий «Мегзіт» офіційно завершено: королева вирішила подальшу долю Меган Маркл та принца Гаррі, у житті країни в тому числі. Як з’ясувалося, подружжя має відшкодувати витрати, що були надані короною на реконструкцію Фрогмор-котеджу, також пара більше не буде отримувати державні кошти на виконання королівських обов’язків.

Гаррі, Меган та Арчі завжди будуть улюбленими членами родини.

«Після багатьох місяців розмов і нещодавніх дискусій я рада, що ми разом знайшли конструктивний шлях, який підтримує рішення мого онука. Гаррі, Меган та Арчі завжди будуть улюбленими членами родини. Я визнаю труднощі, з якими вони зіткнулися протягом останніх двох років, та підтримую їхнє прагнення до більш незалежного життя. Хочу подякувати їм за їхню самовіддану роботу, а також пишаюся тим, як швидко Меган стала частиною сім’ї. Родина та я сподіваємося, що сьогоднішня угода дозволить їм будувати щасливе нове життя».

Герцоги будуть продовжувати підтримувати свої патронажі.

Як стало відомо із заяви прес-служби Букінгемського палацу, «герцог та герцогиня Сасекські зобов’язані відступити від виконання королівських обов’язків. Із благословення Її Величності герцоги будуть продовжувати підтримувати свої патронажі та благодійні організації. Хоча вони більше й не можуть офіційно представляти королеву серед громадськості, герцоги Сасекські достеменно дали зрозуміти, що все, що вони роблять, буде й надалі підтримувати цінності Її Величності.

Нова модель набуде чинності навесні 2020 року.

Герцог та герцогиня більше не будуть іменуватися «Їхні Королівські Високості», оскільки вони більше не є членами королівської сім’ї, які виконують обов’язки. Герцог та герцогиня виказали бажання компенсувати витрати Суверенного гранту на реконструкцію Фрогмор-котеджу, який залишиться їхнім сімейним будинком у Великобританії. Букінгемський палац не коментуватиме деталі майбутніх заходів безпеки. Нова модель набуде чинності навесні 2020 року».

Відомо, що подружжя вдячне Її Величності та всій королівській сім’ї за підтримку на початку нового етапу їхнього життя. На офіційному сайті герцогів sussexroyal.com опублікована заява про те, що пара повідомить певну інформацію про відповідне королівське рішення. Як запевняють інсайдери, принц Гаррі вже давно прагнув відійти від справ, а Меган лише підтримала його бажання. Інші ж прирівнюють втечу принца Гаррі до зради та пригадують історію, як король Великобританії Едуард VIII зрікся престолу заради коханої, американської акторки Волліс Сімпсон.

Кожна дівчина хоче стати принцесою, вона отримала це, а тепер відкидає цю можливість геть!

Тим часом батько Меган Томас Маркл в інтерв’ю Channel 5 назвав вчинок доньки нерозумним: «Вони взяли на себе зобов’язання, які полягають у тому, аби бути частиною королівської сім’ї, представляти її. Тож їхнє рішення нерозумне. Це розчаровує, адже Меган досягнула мрії кожної дівчинки. Кожна дівчина хоче стати принцесою, вона отримала це, а тепер відкидає цю можливість геть. Мабуть, через гроші. Вочевидь, що 3 мільйона доларів і 26-кімнатний будинок їм не до вподоби. Це мене бентежить».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: