Меган Маркл та принц Гаррі в Африці: день другий
Ніжний поцілунок, відвідини мечеті та прийом у Верховного комісара.
П

ерший день герцогів запам’ятався промовою Меган Маркл і танцями, а другий — ніжним поцілунком герцогів! День пари розпочався з візиту на пляж Монвабісі, де наразі члени організації Waves for Change займаються серфінгом та проводять курси з психологічної допомоги.

Герцоги поспілкувалися з інструкторами та взяли участь у декількох практиках. До речі, зміни у розкладі були через погодні умови. Вже після Меган відправилася до Арчі, а Гаррі — на острів Сіл, де обговорював боротьбу місцевих організацій з незаконною торгівлею морськими мушлями.

По обіді герцоги відвідали найстарішу мечеть Аувал. Меган змінила образ та додала традиційну хустинку, а вже згодом подружжя запросили відвідати одну з місцевих мешканок у районі Бо Каап, де пригощали смаколиками та святкували національне свято спадщини. Меган навіть встигла заквітчати волосся — вийшло дуже романтично!

Меган Маркл в сукні STAUD

Поки що гардероб герцогині є стриманим й демократичним. Як з’ясувалося, Маркл за власним задумом не вдягає коштовні прикраси і на час турне відмовилася від діамантової обручки.

Скромним був і вечірній образ герцогині Сассекської. Вона вдягла смугасту сукню Martin Grant з австралійського турне. У фіналі дня подружжя приїхало до резиденції Верховного комісара Великобританії, де зустрілося з місцевими мешканцями та молодими лідерами з численних благодійних фондів. Вже завтра на королівську пару чекає зустріч з архієпископом, а герцогиня відвідає центр The Woodstock Exchange, де поспілкується з жінками-інвесторами, сфера діяльності яких пов’язана із сучасними технологіями.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: