Новини «Мегзіту»: офіційне рішення королеви щодо принца Гаррі та Меган Маркл
Про участь герцогів Сассекських у житті країни і не тільки.

Єлизавета II, яка наразі знаходиться в Садрінгемі, провела екстрену нараду щодо несподіваного рішення принца Гаррі та Меган Маркл скласти з себе повноваження старших членів королівської родини. «Після багатомісячних роздумів та внутрішніх дискусій ми маємо намір відступити як «старші» члени королівської родини та працювати над тим, аби стати фінансово незалежними, продовжуючи всебічно підтримувати Її Величність Королеву.

 

Наразі ми плануємо збалансувати свій час між Великобританією та Північною Америкою, продовжуючи шанувати наш обов’язок перед Королевою, Співдружністю та нашими меценатами», — заявили минулого тижня герцог і герцогиня Сассекські у своїй офіційній заяві, а їхній «вихід» зі складу королівської родини в мережі вже охрестили «Мегзітом».

Як з’ясувалося, Єлизавета II вирішила підтримати молоду родину. «Сьогодні ми дуже конструктивно обговорили майбутнє мого онука та його сім’ї. Моя родина та я повністю підтримуємо бажання Гаррі та Меган жити новим життям. Звичайно, ми б вважали за краще, якби вони залишалися повноправними членами королівської сім’ї, але ми поважаємо їхні задуми та розуміємо їхнє бажання жити більш незалежним життям, зберігаючи при цьому цінності родини. Було вирішено окреслити певний перехідний період, протягом якого Сассекські проводитимуть час в Канаді та у Великобританії. Це складне питання, тож деталі будуть представлені в найближчі дні».

Поки бабуся принца Гаррі вирішувала долю родини, Меган (яка наразі з сином Арчі знаходиться в Канаді) встигла укласти контракт із Disney. Герцогиня озвучуватиме мультиплікаційних персонажів, а весь гонорар від дубляжу направлятиме до благодійного фонду Elephants Without Borders, який займається захистом диких тварин від браконьєрів. Пара також встигла представити свій офіційний сайт sussexroyal.com. Тим часом, як запевняють журналісти та інсайдери, принц Вільям виразив своє занепокоєння тим, що королівська родина більше не нагадує згуртовану команду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: