MFW: Джаред Лето на шоу Gucci SS’20
Тиждень моди у Мілані офіційно завершено!
Ч

ерговий Тиждень моди у Мілані завершився феєричним шоу Gucci. Цього разу Алессандро Мікеле запросив гостей не до вогняного некрополя чи хірургічного відділення, а у Gucci Hub, де й представив нову «конвеєрну» колекцію.

Сама концепція показу — моделі на рухливій платформі — навряд чи може здивувати, але все ж таки є певний сенс, який вклав дизайнер в чергове шоу. На думку Алессандро, життя та суспільство диктує певні правила, тому люди рухаються на певних лініях в межах дозволеного, і зійти з такого конвеєру, зокрема й в контексті модних експериментів,  вдається не кожному. Бути особистістю та змінювати «уніформу» на щось сексуальне та буремне — ось що радить дизайнер. Це не перша соціальна колекція Алессандро. У круїзному шоу, наприклад, він став на захист репродуктивних прав жінок.

Подіумом, як завжди, заволоділи сміливі фасони та насичені кольори, а у front row Мікеле традиційно підтримував близький друг, актор та співак Джаред Лето. Також серед запрошених — Анна Вінтур, Сієнна Міллер та Франсуа-Анрі Піно.

Джаред Лето та Франсуа-Анрі Піно

Сієна Міллер та Анна Вінтур

ASAP Rocky

Іггі Поп

Bryanboy та Дерек Бласберг

Джаред Лето та Джоді Тернер-Сміт

Алессандро Мікеле

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: