«Міс Україна-2021»: яким був другий другий відкритий кастинг, що пройшов у Харкові
Журі обирало учасниць наступеного туру з-поміж понад 100 дівчат.

Днями у харківському ТРК «Нікольський» відбувся другий відкритий кастинг учасниць «Міс Україна-2021». Спробувати свої сили прийшли понад 100 дівчат.
Кастинг проходив у декілька етапів, за результатами яких журі обрало найдостойніших претенденток. Саме ці дівчата пройшли у наступний етап відбору й боротимуться за право взяти участь у фіналі.

До складу журі увійшли: голова комітету конкурсу Вероніка Щіпцова, «Міс Україна-2019» Маргарита Паша, «2-а Віце-міс Україна-2017» Емілія Шах та директорка модельного агентства «Шарм» Тетяна Макушенко.

Учасниць оцінювали за зовнішніми параметрами, умінням поводитися на сцені й перед камерою, а також вмінням орієнтуватися в різних ситуаціях і давати цікаві відповіді на найрізноманітніші питання.

Нагадаємо, 21 жовтня в Палаці «Україна» глядачі побачать ТОП-25 українок, які змагатимуться за титул «Міс Україна-2021», ексклюзивну корону і грошовий приз. До речі, цьогоріч призовий фонд збільшено до 1 мільйона гривень.

Переможниця отримає 500 000 гривень і представить нашу країну в Сан-Хуані в Пуерто-Ріко на міжнародному конкурсі Miss World, а володарки титулів «Міс Земля» і «Міс Інтернешнл» отримають по 250 000 гривен кожна.

Уже завтра, 30 червня, відбудеться наступний відкритий кастинг у Львові, де кожна дівчина також матиме можливість потрапити у відбірковий тур конкурсу «Міс Україна».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: