На шану Єлизавети II: особливий колір нового номера британського Vogue
Традиція, яка має свою історію.

Доступні деталі процедури коронації Чарльза III, а тим часом у новому номері редакція Vogue UK вшановує Її величність Єлизавету ІІ: обкладинка HER MAJESTY THE QUEEN лаконічна та повністю монохромна.

Випуск за листопад 2022 року

Уся увага на особливий колір Royal Purple, який, до речі, не вперше в історії обраний глянцем, щоб віддати шану померлому монархові. Так, 1936-го, коли помер дідусь королеви, і 1952-го, коли пішов із життя її тато Ґеорг VI, обкладинки також мали ідентичну палітру.

1936 рік

Журнал пояснив вибір кольору так: «З давніх часів цей відтінок асоціювався з королівською владою; натуральний фіолетовий барвник історично був одним із найдорожчих».

Варто підкреслити, що у червні 1953-го пам’ятним елементом коронації Єлизавети II стала саме 22-метрова мантія з тканини відтінку фіолетового оксамиту.

1952 рік

«Це прощання Vogue. Більше того, це подяка.
Вранці на похороні Її величності королеви, одного з тих вересневих днів у Лондоні, коли промені золотого сонячного світла пробиваються крізь хмари, я подався з друзями до Гайд-парку, щоб приєднатися до натовпу і побачити це зсередини», — заявив головний редактор видання Едвард Еннінфул і додав, що разом із королевою країна прощається з Великою Британією минулого».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: