«Наче хтось зірвав захисну ковдру»: Анджеліна Джолі про смерть матері
Ніжна сповідь зірки у The New York Times.
А

нджеліна Джолі знов написала дуже емоційну та відверту колонку для The New York Times. Цього разу темою стало не домашнє насилля під час карантину, а події, що 13 років тому назавжди змінили життя зірки, — у 2007 році її мати Маршелін Бертран у віці 56 років померла від раку.

«Я втратила мати, коли мені виповнилося 32 роки. Зараз я усвідомлюю, як її смерть змінила мене. Це наче м’які й ніжні обійми — й аж раптом хтось зірвав захисну ковдру».

Батьки акторки

Про особливе тату

Для інших це просто літера «М». Тату означає не лише її ім’я — з іншого боку це літера «W» — скорочено від назви пісні Роллінг Стоунз Winter, яку мама наспівувала мені в дитинстві. «Це була холодна, холодна зима», — ніжно шепотіла вона мені.

Справжня мати може страждати і плакати, але вона ніколи не здасться. Її серце болітиме від втрат, але вона буде боротися за свою дитину. Тому що вона — мати!

Про почуття до мами

Мама любила почуватися живою та жіночною. Вона любила сміятися. Як її дочка я лише зараз відкриваю її силу та розумію її дух.

Анджеліна Джолі з мамою

Немає нічого болючішого для матері або батька, ніж нездатність забезпечити свою дитину тим, що їй потрібно. Це реальність, з якою стикаються багато сімей під час пандемії, навіть зараз в Америці. Але те, що діти знають, як сильно ви їх любите, іноді набагато важливіше за усе інше. Їм лише потрібно бути впевненими, що ви ніколи не залишите їх в небезпечній ситуації і ніколи не припините боротися за них.

Джолі з власними дітьми

Я шаную усіх жінок, які почуваються безпорадними, але водночас віддають всі свої сили, їжу та єдину ковдру власним дітям. А усім, хто сумує в цей час, я бажаю знайти втіху і силу в своїх спогадах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: