Катя Осадча, Санта Дімопулос та гурт Go_A: вихідні джетсетерів
Онлайн-фінал «Євробачення 2020», прогулянки та тренування від світських дівчат.
Ц

ими вихідними, у незвичному форматі та без оголошення переможців, відбувся онлайн-фінал «Євробачення 2020». Нашу країну на конкурсі представив гурт Go_A із піснею «Соловей». За рік на виконавців чекає ще один виступ, але вже у звичних умовах «Євробачення», що пройде у Роттердамі.

Настя Каменських поділилася радісною новиною, адже її кліп на композицію «Воспоминания» набрав мільйон переглядів лише за перші два дні після розміщення на YouTube. Що ж, щиро радіємо та пишаємося!

Катерина Осадча разом з чоловіком та сином насолоджувалися квітучою весною та прогулянками околицями.

Прогулянкою з дітьми насолоджувалася й модель Олена Кіперман. У тотал-блек образах та з яскравими «масками» родина позувала на тлі морського узбережжя.

Надя Дорофеєва продовжила ділитися з підписниками своїми корисними звичками. Цього разу вона розповіла про важливість медитації в своєму житті: «Наразі я щоночі я засинаю з медитацією. Засинаю досить швидко. Мозок і тіло розслабляються. Періодично роблю ранкові медитації для починаючих. Дихаю. Триває вона лише 10-15 хвилин, але діє круто, врівноважує та надихає! Це мій топ».

Єлизавета Юрушева поділилася романтичним фото з чоловіком Олександром Скічком, а згодом влаштувала спільний прямий ефір у Instagram, до якого доєднався і син Єлизавети Даня. Поговорили про роботу, улюблені страви та плани на відпочинок.

Санта Дімопулос разом з професійним тренером провела чергове тренування у прямому ефірі. Підписники дівчини, вмотивовані її чудовою фізичною формою, залюбки долучаються до спорту та активно коментують кожний ефір.

Із самого початку карантину щодня у прямому ефірі тренування проводить і модель Наталія Гоцій. Цієї суботи на підписників чекав урок з пілатесу. Не можна не зазначити, що під час тренувань дівчина не шкодує ані себе, ані своїх спортивних глядачів, адже щоразу викладається на усі 100%, пропонуючи досить складні комплекси вправ.

Леся Нікітюк поцікавилася у підписників, що їй варто було б змінити у власній зовнішності. Здається, телеведучій не треба перейматися і поспішати з відвідинами пластичних хірургів.

Леся Матвеєва залюбки ділиться актуальною літературою. Її вибір — книга «Transcend. Дев’ять кроків на шляху до вічного життя» авторства Рея Курцвейла. Що ж, рекомендація від психологині дозволяє внести її до списку must-read.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: