Романтична географія від NK у новому кліпі «Воспоминания»
У відеороботі зібрані ексклюзивні кадри з подорожей співачки та її чоловіка Потапа.
N

|Настя Каменських представила новий трек «Воспоминания» та кліп до нього. На створення цієї роботи співачку надихнули приємні спогади, які нахлинули після перегляду архівних фото і відео у телефоні, що були зроблені під час їхніх з Потапом романтичних подорожей. Ролик вона зняла самостійно у дворі власного будинку. 

«Одного затишного вечора я переглядала фото в телефоні. Щасливі посмішки, сонячні дні та романтика мене так надихнули, що я захотіла створити з усього цього невеличкий фільм спогадів. Щоб прожити ті відчуття ще раз», — зазначила NK.

«Я люблю і ціную кожен день свого життя. Тому обов’язково зберігаю свої життєві події в фото, відео або якихось предметах. У мене є особливе місце, де я зберігаю всі флешки, старі телефони, так звана скринька спогадів. Я можу відкрити її в будь-який момент і з посмішкою і теплом в серці прожити ті щасливі моменти знову і знову. Живіть так, щоб вам хотілося згадувати і прожити ще раз кожен день. Давайте зберігати світло свого життя. Зберігати любов, яка у вашому серці», — додала артистка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: