Найдорожче розлучення в історії
Засновники Amazon, Джефф і Маккензі Безос, ділитимуть 137 мільярдів.
Х

то б міг подумати! Але після 25 років шлюбу і романтичних історій в СМІ найбагатша пара світу вирішила розлучитися. Про своє рішення Безоси заявили дуже лаконічно — через соціальну мережу. Окрім офіційної заяви в Twitter, що опублікована декілька годин тому, інших подробиць поки немає. Ясно тільки одне — екс-кохані вже пройшли період пробного розставання. Ціна розлучення (нагадаємо, статки засновника і генерального директора Amazon складають більше 150 мільярдів доларів) — приблизно 137 мільярдів.

«Ми хочемо, щоб люди знали правду про розвиток нашого життя. Після довгого шлюбу та пробного розставання ми вирішили розлучитися і продовжити спілкуватися як друзі », — написав Джефф у своїй заяві. Вірити у це? Слабке виправдання та обіцянка, з огляду на те, що причиною вочевидь послужила зрада Джефа.

«Нам неймовірно пощастило, що ми знайшли один одного. І щиро вдячні за кожен рік нашого спільного життя. Якби ми знали, що розійдемося через 25 років, ми б все одно зробили все це знову. У нас було таке прекрасне спільне життя, але й зараз, незважаючи на розлучення, ми бачимо чудове майбутнє як батьки, друзі та партнери в проектах. Хоча «лейбли» змінилися, ми залишаємося родиною та близькими людьми», — додав він.

http://ad.adriver.ru/cgi-bin/rle.cgi?sid=1&ad=678363&bt=21&pid=2909071&bid=6169529&bn=6169529&rnd=1597544048

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: