Наомі Кемпбелл на показі останньої колекції Вірджила Абло для Louis Vuitton FW’22
Фантастична синергія моди і музики.

Третій день Тижня чоловічої моди в Парижі ознаменувався показом останньої колекції Вірджила Абло для Louis Vuitton. Це був навіть не fashion-показ, а радше музичний перформанс у супроводі оркестру. Складне поєднання, проте настільки обожнюване дизайнером за життя.

«Грудневе шоу в Маямі — було чуттєвим триб’ютом, а ця колекція — фантастичним фіналом його кар’єри», — зауважили фани.

Обрана локація — паризький критий ринок Карро-дю-Тампль — також добре знана багатьом. Саме тут Абло представив одне з найкрасивіших шоу бренду Off-White у 2019-му.

Сьогодні прихильники побачили не лише фантастичні декорації казкового будинку мрії, про які говорили організатори ще до початку шоу, а й деякі відсилки до попередніх колекцій Вірджила. Серед них — рюкзаки-повітряні змії, які тепер перетворилися на білі крила з мережива.

Найчуттєвішим моментом став фінал, коли уся команда Louis Vuitton подякувала глядачам під мелодійну See You Again музиканта Tyler, The Creator. До речі, Tyler став відповідальним за усю музичну складову показу.

Tyler, The creator

На шоу також була присутня Карін Ройтфельд, давня подруга Абло, Наомі Кемпбелл і креативний директор жіночої лінії Louis Vuitton Ніколя Геск’єр.

Наомі Кемпбелл

Ніколя Геск’єр і Карін Ройтфельд

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: