Paris Men’s Fashion Week: Джіджі Хадід і Такеші Муракамі на шоу Louis Vuitton SS’20
Замість традиційних запрошень — повітряні змії!
П

лоща Дофіна, розташована неподалік від Іль-де-ла-Сіте в першому окрузі Парижа, стала локацією для чергової колекції Вірджила Абло для Louis Vuitton. Креативний директор чоловічої лінії бренду лише вчора продемонстрував колекцію для вланого Off-White, запросивши усіх на поле з білосніжних гвоздик, а сьогодні кожному гостю подарував повітряного змія замість традиційного запрошення — вийшло романтично!

Рівно рік тому Абло дебютував у Парижі як дизайнер Louis Vuitton. Тоді його підтримували Кайлі Дженнер, Белла Хадід, Тіна Кунакі, Кім Кардаш’ян та Каньє Вест. Сьогодні публіка була менш зірковою, серед відданих фанатів — Льюіс Гемілтон, Джіджі Хадід та близький друг, митець Такеші Муракамі.

Джіджі Хадід

Романтичний настрій підтримали й квіткові аксесуари та кольорова палітра колекції. Вірджил Абло радить подорожувати та проводити вільний час на природі, тож комфортний одяг та ексклюзивні деталі нової лінії лише цьому сприятимуть. Як й інші дизайнери, Абло робить акцент на капелюхи — спекотний сезон зобов’язує!

Такасі Муракамі

Льюїс Гамільтон

Малума

Джоел Едгертон

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: