Нариси Наді Дзяк із Парижа: про шоурум і «бійки» баєрів за той самий новий бомбер із квіткою
Ексклюзивно для JS.

Надя Дзяк та команда її однойменного бренду нещодавно повернулися з Парижа, де презентували нову колекцію. Своїми дорожніми нарисами дизайнерка поділилася ексклюзивно із JS.

Мій Париж. Березень, 2023

Кілька днів тому я повернулася з Парижа. Ми не були там із колекціями три роки! Востаннє відвідали його в березні 2020-го, це був початок пандемії коронавірусу. Тоді всі вперше одягли маски, і при нас вже зачинили Лувр.

Цього разу ми представляли колекцію сезону FALL WINTER 23/24 в шоурумі Vetemaze, розташованому в найжвавішому та творчо-модному районі Парижа — Маре. Ми вже кілька сезонів співпрацюємо з ними. Шоурум організувала повністю українська команда, усі менеджери з України. І так співпало, що з рідного Дніпра та Запоріжжя.

А дівчинка-модель, яка працювала в нас у шоурумі в Парижі, виявилася донькою власників моєї улюбленої кав’ярні в Дніпрі «Маємо», що по сусідству з нашою студією, куди я щодня забігала раніше за кавою перед роботою. Це все безцінно, і від цього мурашки.

Усі дні були розписані і дуже завантажені. Ми йшли додому дуже пізно, і вже не залишалося сил на якісь заходи чи вечірки (настрою на них немає, але по роботі туди треба було ходити). Та все ж таки сходили на виставку, яка проходила в сусідній будівлі.

Іноді так виходило, що баєри приходили не у свій час, тому доводилося працювати з усіма одночасно — це завжди челендж для команди. Кілька разів вони практично билися за наш новий бомбер із квіткою, це було так мило. Одна баєрка його вдягла і не захотіла знімати, сказала, що в ньому і піде. Довелося їй нагадати, що це семпл і він має ще «попрацювати».

В останній день я потрапила до улюбленої італійської піцерії в Парижі Pompei. Найсмачніша піца ever. Там нас раніше дуже добре знали, і коли ми приходили з величезними валізами, називали нас «fashion week приїхав». І цього разу впізнали теж, ми обіймалися з офіціантами, це було дуже зворушливо. Сказали, що вони всім серцем з Україною.

А ми продовжуємо працювати, вірити, робити все для нашої якнайшвидшої перемоги, донатити на добрі справи! Адже у нас свій фронт — фронт красивих суконь, і ми знаємо, що своїми виробами робимо людей щасливішими.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: