«Не хочу далі бути у цій брудній історії»: Alina Pash не братиме участі в «Євробаченні-2022»
Співачка запевняє, що втомилася від хейту, а оргкомітет конкурсу наполягає, що дискваліфікував її.


Жоден нацвідбір на «Євробачення» не проходить без скандалу. Цьогоріч головними ньюзмейкерами стали Alina Pash та її головний конкурент – гурт Kalush.

Конфлікт між музикантами набирав обертів та досяг апогею після перемоги Аліни. До того ж організаторів нацвідбору звинувачували у порушенні правил через виступи Паш у Росії та в Криму.

Хвиля хейту була такою потужною, що Аліна Паш вирішили вийти із гри та відмовитися від участі в «Євробаченні-2022», написавши відверте звернення до фанів:

«Я громадянка України, Я дотримуюсь законів України, стараюсь нести традиції та цінності України в світ. У що вилилась ця історія – це зовсім не те, що Я закладала у свою пісню.

Я артистка, а не політик. У мене немає армії піарників, менеджерів, юристів аби протистояти усій цій атаці та натиску, зламам моїх соціальних мереж; погрозам. А також абсолютно неприйнятним формулюванням, які дозволяють собі люди, не розібравшись у ситуації та забувши про гідність кожного громадянина України

Я не хочу цієї віртуальної війни та хейту. Головна війна зараз – це зовнішня, яка прийшла в мою країну в 2014 році.

Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем Я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль. Ми зв’яжемося із Суспільним та підпишемо всі необхідні документи. Окремо, хочу подякувати всім, хто мене підтримує та допомагає, хто чує мою пісню і важливе повідомлення, а не плітки про мене. Дякую! У нас з Вами історія продовжується, і Нам вирішувати якою вона буде. Єднаймося! Зараз це важливо як ніколи!»

Зі свого боку оргкомітет Національного відбору запевняє, що ухвалив рішення про припинення участі у відборі Alina Pash через порушення пункту 3.4. Правил відбору, де вказано, що «в разі встановлення Суспільним факту подання учасником недостовірної інформації або приховання інформації чи інших істотних обставин щодо учасника, Суспільне має право припинити участь у Відборі учасника в будь-який час». Підставою для прийняття такого рішення оргкомітетом стала офіційна відповідь Державної прикордонної служби від 16.02.2022 року щодо недостовірності інформації, яка була надана Суспільному мовнику.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: