Не так сталося, як гадалося: джетсетери підбивають підсумки за 2020 рік
Ловіть інста-звіти Маші Єфросиніної, Наталії Гоцій, Юлії Пеліпас та інших героїв JS.
Л

едь не кожен із нас будував «великі плани», однак, 2020-ий продиктував свої правила. Отож час підбивати підсумки разом із джетсетерами й обачливо роздумувати над новими цілями.

Маша Єфросиніна

 

Попри те, що захворювання на коронавірус зіпсувало Маші Єфросиніній всі плани, красуня все одно зуміла знайти позитив у цьогорічних подіях:

«П’ять років тому 31 грудня мені спало на думку робити #срочнийопрос на тему: що доброго сталося у вас цьогоріч? Я реально вважаю, що пам’ятати треба тільки хороше, тоді погане пам’ять запаковує і не мучить. І не прогадала: у коментах щороку завжди дуже багато радості і ваших щасливих моментів. Пропоную і сьогодні не зраджувати цій традиції мого Інста… Сама буду коротко: на фото всі емоції та стани, що приходили до мене!

Але сьогодні я хочу сказати тільки одне: я як ніколи в житті вдячна долі за можливість бути здоровою і обіймати своїх рідних, які всі зі мною!»

Анна Різатдінова

 

Гімнастка знайшла не одну причину для радощів — і йдеться не про всіма обговорюваний роман із Сергієм Мельником:

«2020 рік виявився складним для всіх. Але, як не дивно, саме під час пандемії я була дуже продуктивною і змогла реалізувати свої заповітні мрії. Тому сьогодні, озираючись назад, хочу підбити підсумки року.

Все почалося з моєї Академії гімнастики. Карантин подарував мені можливість сісти і спокійно обдумати цю ідею. Я все чітко розклала в голові і змогла зрозуміти, якою її бачу. І втілила ідеї в реальність уже у вересні.
Поставити на ноги новий проєкт, знайти фахівців, які так само будуть вболівати за цю справу, шалено складно. Але мені вдалося знайти команду, з якою ми організували добру справу для молодого покоління.
Я завжди говорила, що вважаю своєю місією розвивати спорт у нашій країні. І мені здається, що Академія — це великий крок у цьому напрямку.

Я дала можливість багатьом діткам знайти себе в гімнастиці. Так, у когось вийде, у когось — ні, але в цілому, це прекрасний вид спорту, який виховує з дівчаток справжніх чемпіонок.

Друге — це, звичайно ж, моя книга. Писала я її протягом року. І так цікаво співпало, що саме під час пандемії вона була закінчена. Презентацію провели онлайн через карантин. Хоч це мій перший подібний досвід, але все пройшло позитивно, ніби в сімейному колі. І я дуже щаслива, що попит на книгу просто колосальний, ми ледь встигаємо обробляти всі заявки.

Цей рік ще раз показав, що без роботи я не уявляю свого життя.

З головою поринула у справи, а останній місяць був особливо завантаженим. Так що з сьогоднішнього дня з чистою совістю йду на новорічні канікули, щоб в наступному році бути повною сил для реалізації нових ідей».

Віра Брєжнєва

 

Співачка зрозуміла, що безмежно вдячна людям, які її оточують:

«Найголовнішу цінність, яку цей дивовижний рік ще раз проявив — це люди. Це найбільш чудове, найцікавіше, найкрасивіше і найемоційніше, що відбувалося зі мною і в цьому році. Мої найближчі люди — моя родина, мої друзі, моя команда, усі, з ким я стикалася протягом року: співпрацювала, спілкувалася, хворіла і веселилася, медитувала і чудила, розмовляла і мовчала. У кого вчилася, хто підтримував мене і кого підтримувала я. Хто просто випадково дарував мені усмішку. Роки змінюються, вони різні, як хвилі.

Але люди, які поруч, які у твоєму серці — це найбільше багатство. Я люблю і дякую всім, хто йде зі мною в мій Новий рік».

Юлія Пеліпас

 


Не «широкими джинсами» єдиними — дизайнерка знайшла, за що слід подякувати складному 2020-му: «Немає резолюцій для 2020-го року. Просто вдячна за любов і життя, за мою родину та друзів, які перебувають у безпеці. Шлю підтримку та любов тим, хто втратив коханих. Шановний 2021, будь ласка, будьте добрими».

Наталія Гоцій

 

«Дивовижний 2020-ий, наповнений любов’ю, новими можливостями, щасливими моментами і безцінним досвідом (благо, моя пам’ять поганого довго не зберігає). І, мабуть, цей рік буде одним із найбільш незабутніх для мене! Він привів у моє життя приголомшливих людей і чуйну аудиторію…

У 2019-му я писала про те, що саме моя завзятість і працездатність рухає мене вперед, але тільки період карантину, такий складний момент для всіх, дав мені можливість знайти себе в новому амплуа: розкритися, розслабитися, перестати соромитися себе і навчитися цінувати власний досвід, а в результаті запустити проєкт #бытьГоций.

Зараз я впевнено можу сказати: не бійтеся змін, вони завжди на краще!»

Олександр Педан

 

«Коли почалася пандемія, здавалося, що кінець світу 2000-го затягнувся на 20 років. Та якщо подивитися з іншого боку і пошукати позитив, то можу сказати, що 2020-ий був для мене та родини успішним.

За що я дякую 2020-му:

Сім’я. Я нарешті провів цілих 6 місяців у колі родини. Тішився тому, як Марік росте на моїх очах. Ми стали ще ближчими з Лєрою, не кажучи вже про дружину.

Новий скіл. Знайшов час на нове хобі і пройшов 12 онлайн-занять у школі шкіперів. А потім пройшов тиждень практики у Хорватії на яхті. Так я отримав сертифікат шкіпера (водія) вітрильної яхти з мотором. Обожнюю відкривати для себе щось абсолютно невідоме і вам раджу.

Нова команда. Дякую 2020-му за те, що в нас у «Педан може» з’явилася нова команда. І маленький спойлер: скоро ми оголосимо про відкриття комунікаційної агенції.

Нові проекти. У 2020-му я запустив новий соціальний проект «Знай своїх». У ньому ми показали 9 неймовірних історій про переселенців. А у Новий рік входимо з новою місією: будемо говорити про волонтерів України.

JuniorZ. З командою JuniorZ, навіть попри карантин ми проводили уроки фізкультури онлайн, працювали з учителями та дітками й у жодному разі не зупинилися. Далі буде!

Це був рік змін. А вони, як відомо, даються нелегко. Та вірю, що після таких важких випробувань, здійснюється прогрес.

Усім світом ми зупинилися, оновилися, обдумали свої цінності та готові йти далі! 2021, ми готові вриватися!»

alyona alyona

 

«Аналізуючи цілі та плани, які я будувала в січні місяці 2020 року, з моїх вуст не сходила посмішка — ну от хто міг уявити, що з’явиться щось на кшталт коронавірусу та карантинних локдаунів. Чи писала би я ті пункти, знаючи майбутнє? Ні. Чи виконувала я те, що планувала? Так, але частково.

Загалом я розділила сфери діяльності:
⁃ сім’я та близькі;
⁃ творчість;
⁃ робота;
⁃ саморозвиток;
⁃ благодійність.

Найбільше галочок виконання набрали перший, четвертий та п’ятий пункти. Хоча і на це бракувало іноді часу та фінансів.

Я приділяла час, увагу сім’ї та друзям. Провідувала далеких родичів. Навіть сходила на 6 побачень. Я торкнулася у творчості ще 3-х глобальних тем (хоч ви ще й не чули всіх треків).

Я змінила графік роботи і почала змінювати харчування, вчила англійську (до німецької так і не дійшла, зате в танцях познайомилася не тільки з хіп-хопом), читала книги (не 20, але більше 5), я не пішла на курси блогерів, але освоїла TikTok. Хотіла зробити 4 зустрічі з фанами протягом року.

Я почала скидати вагу. Впустила спорт у своє життя. Я розширила сферу благодійності, почала брати участь у різних проєктах, ми самі організували один суботник і один благодійний розпродаж речей і ще багато в чому сприяли іншим організаціям з допомоги людям та тваринам. Хоча дохід цього року був мінімальний, я все одно стабільно виділяла 12% на благодійність. Я не дала заплановану кількість лекцій для молоді, але карантин підштовхнув нас робити свою платформу, а не чекати, поки хтось покличе. Enko – це лише початок.

Сподіваюся, наступний рік все ж дасть нам змогу доробити все заплановане і перевиповнити наступні плани на рік.

Тримаю за всіх нас кулачки. І вже пора ставити цілі на наступний рік».

Олександра Червоненко

 

Щаслива мама коротко, але дуже влучно описала свій рік. «Найкращий подарунок 2020-го року», — підписала Олександра фото з донькою.

Наталія Жижченко

 

Співачка стала мамою, однак, цей рік не обділив її ї труднощами:

«Складний, тривожний, новий — саме ці слова найбільш вдало опишуть 2020 рік.

Ще у січні всі переживали за Китай, уже у березні стався всесвітній локдаун і почали з’являтися конспіраційні теорії, а восени у нас, все ж, не залишилось питань і стало зрозуміло, що коронавірус тотально захопив світ і змінив його назавжди. Ковід показав наскільки ми незахищені, показав те, що з усіма людськими досягненнями і надбаннями в областях технологій чи медицини, ми надзвичайно беззахисні, і чим більше нам здається, що ми щось знаємо, тим більшою це виявляється неправдою.

Ця тотальна безпорадність вразила і викривила глобальну свідомість.

Для мене найбільший виклик цьогоріч — залишатися стійкою та зібраною. Довелось навчитись поєднувати кілька режимів: підтримувати близьких друзів, у яких сталось багато горя, займатися творчістю і бути мамою. Я справді пишаюсь, що я все ж таки не випала з життя, що я залишаюся в ресурсі, що я змогла поєднати те, що здавалося багатьом непоєднуваним.

2020 рік запам’ятається всім як початок нової комплексної епохи. Роком тотальних розчарувань.

Але таким є життя, таким ми його сприймаємо і йдемо далі».

Артур Мхітарян

 

«Багато хто напружено зустрічає кожен високосний рік, адже він вважається складним: мало що… Високосний 2020-й перевершив найгірші очікування. Пандемія, глобальний карантин, війни, колапс світової економіки, політичні скандали і трагічні події. У цьому році пішли з життя легендарні особистості, які зробили історію в різних сферах: Армен Джигарханян, Михайло Жванецький, Роман Віктюк, Дієго Марадона, Шон Коннері, Енніо Морріконе, П’єр Карден та інші — світла їм пам’ять.

Журнал Time назвав 2020 рік найгіршим в історії людства.

Я вже раніше писав, що таке відчуття, ніби хтось невірно витлумачив календар Майя. Може, кінець світу мав бути не в 2012, а в 2021 році (дата ж дзеркальна)? Тоді для цього глобального катаклізму в один період часу було б більш логічне обгрунтування.

Звичайно, у чомусь наша реальність зміниться назавжди, але все не так погано. Рік був складним, але мені вдалося вирішити кілька ключових питань і запустити процеси. Думаю, багато підприємців, стикаючись із труднощами цього року, знайшли нові рішення для свого бізнесу. 2020 рік — перевірка і найкраще тренування вміння адаптуватися і швидко приймати рішення.

Незважаючи на всі складнощі, життя триває. Я думаю, що це був рік, у якому повинно було статися все погане. Знаєте, коли ми розбиваємо стакан, говоримо, що це на щастя. А у вірменській мові в таких випадках кажуть «зло обдурили»: у значенні, що було замислене якесь зло і з розбиттям склянки воно пішло.

Мені здається, що з відходом 2020 року піде і все зло. Принаймні, будемо на це сподіватися».

Валерій Созановський

 

Ресторатори як і інші підприємці пережили ще той стрес. Зокрема, Валерій Созановський підбиваючи підсумки, зробив висновки:
«Відкривайте шампанське і діставайте відразу всі бенгальські вогні — ми дожили до кінця 2020 року! І нехай він був катастрофічним у фінансовому плані, але в ідейному — це просто гармата.

Він допоміг нам розлютитися і зробити стрибок над собою і своїми планами. Нагадав, як важливо відстоювати свою позицію і вміти домовлятися.

А найважливіше — він показав, що можливо все, якщо є команда та ідея. Так, ми відкрили пивоварню, незважаючи на кризу, карантин і плани держави, а потім запустили шоу на YouTube, працювали в абсолютно новому для себе напрямку і навіть почали роботу над двома IT-проєктами, про які я розповім вже у 2021-му.
Звичайно, довелося відмовитися і вийти з ряду проєктів, прийняти кілька болючих стратегічних рішень, але це все було того варте. Бажати стандартні речі не буду. Про «вікна можливостей» теж розповіді ні до чого. Головне — слухайте свою чуйку, будьте вірні собі і любіть.

І, на останок, цитата з 2009 року, яка зараз актуальна як ніколи:

«Життя — це постійний бій. Поки гонг не продзвенів, бій триває. Особисто ви чули гонг? Особисто я, ні, продовжуємо!»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: