Нескромно, але зі смаком: 5 головних ювелірних трендів 2020 року
Ланцюги, перли і масивні сережки від Chanel, BVLGARI, Cartier, Tiffany & Co. та інших видатних Домів.
Я

кщо порівнювати із індустрією моди, ювелірна галузь достатньо консервативна: модні тренди захоплюють її не так стрімко, та й змінюються вони не так швидко, як у колег із fashion-сектору. Це пов’язано із багатьма чинниками, до яких можна віднести, наприклад, складність розробки нових ювелірних моделей (над окремими прикрасами майстри працюють не один рік), філігранне виконання, а також пошук відповідних дорогоцінних каменів. 

Певна річ, більшість ювелірних домів першочергово роблять ставку на високе мистецтво виконання та на класичні моделі, перевірені часом, які ви будете обирати із сезону в сезон. Проте, незважаючи на певні особливості, все ж таки можна означити низку конкретних трендів на 2020 рік.

Сферичні прикраси

Кулони у вигляді сфер на довгих тонких ланцюжках будуть особливо популярні у 2020 році, а розміщувати такі прикраси необхідно в районі сонячного сплетіння. Ретельно слідувати тренду не варто, радше допускати безліч варіацій.

Tiffany

Наприклад, якщо у Tiffany в колекції HardWear є канонічні сферичні золоті кулони Ball Pendant, то в Cartier цій тенденції відповідають підвіски Panthère de Cartier (жовте золото, чорний лак, цитринова намистина, гранати та діаманти) та Cactus de Cartier (жовте золото, 6 діамантів круглого огранювання), а у BVLGARI — кулони із колекції Serpenti у вигляді голови змії з білого золота з голубими сапфіровими очима (0,78 карата) та діамантовим паве (2,16 карати).

Cartier

Ланцюги

Вочевидь усі втомилися від тонких, делікатних та майже непомітних прикрас, у тому числі це стосується й ланцюжків. У 2020 році чим вони масивніші, тим модніші. І хоча не всі ювелірні доми випускають дорогоцінні «ошийники» в палець товщиною, як це з успіхом роблять у Tiffany, до золотих ланцюгів тяжіє більшість ювелірів. Наприклад, у Boucheron та Chanel вирішили брати не масивністю, а кількістю. У перших ланцюги зібрані в розкішне кольє, що «драпірується» в дорогоцінну золоту краватку, а в останніх представлена прикраса Camélia із безліччю ланцюжків, декорованих діамантовими квітами.

Chanel

Чокери

Аристократичні чокери знову повертаються в моду. Подібні витончені прикраси можна знайти в колекціях практично всіх великих ювелірних брендів. Наприклад, у Chanel є чотири моделі, які можна використати для зйомок серіалу в стилі «Абатства Даунтон», найвишуканіші з яких представлено зі знаковими символами Дому, переплетеними перлами, та ромбами з імітацією перлів та золота.

Chanel

П’ята модель розроблена так, що одразу торкається двох тенденцій, поєднуючи чокери та ланцюги. У BVLGARI тенденції відповідає одразу два кольє із колекції Divas’ Dream. Перше — із білого золота з діамантовим паве, друге — із рожевого золота з перламутром і також діамантовим паве (5,85 карата). Для створення останнього, до речі, були використані відтінки мармуру Caracalla Baths.

BVLGARI

Великі сережки

Масивні сережки завжди легко балансують на хвилях модних тенденцій, то заходячи в тиху гавань, то знову повертаючись на гребінь хвилі. Цього року якраз останній випадок. Проте не так важливо, чи будуть це мегапопулярні великі золоті кільця-хулахуп (приміром, модель Clash de Cartier), чи вкриті кольоровим камінням сережки в циганському або індійському стилі.

Cartier

Також серед трендових масивних сережок представлені й абсолютно консервативні прикраси для поціновувачів класичних форм та пропорцій. Наприклад, сережки Boucheron Serpent Bohèm з діамантами та пластинами бірюзи огранювання кабошон.

Boucheron

Перламутр та перли

У 2020 році нас знову накриє хвиля любові до перлів та перламутру. Востаннє популярність цих виняткових природних матеріалів спостерігалася роки чотири тому. Хоча, наприклад, у колекції Alhambra Van Cleef & Arpels прикраси з перламутром займають незмінні перші позиції вже багато десятиліть.

Van Cleef & Arpels

Різноманіття перлів завжди в наявності у Chanel, а ось у Tiffany поєднали знову ж таки відразу два тренди — перли та ланцюги. Також у Tiffany можна знайти розкішний кулон Olive Leaf, який складається із низок перлів, та масивні чокери із перлів — ще одне модне поєднання двох головних тенденцій 2020 року.

Tiffany

Автор: Анастасія Яворська 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: