Ностальгія, подорожі та диванні посиденьки: карантинні вихідні джетсетерів
Маша Єфросиніна насолодилася тишою та серіалами, малюк Анни Андрес здійснив свій перший політ, а Ольга Навроцька поділилася гарячими архівами.
К

оли, як не під час локдауну, можна насолодитися безтурботними вихідними вдома. «Настрій: спати, їсти, серіальчик, гречаний чай, тиша. Але мій Олександр із таким розкладом не згоден. Каже, що життя проходить, а ми ще не покаталися на паровозику в Маріїнському», — поділилася Маша Єфросиніна.

NK переконана, що дівчата рулять. Про це свідчить не лише новий кліп співачки, а й продуктивний вікенд.

Малюк Анни Андрес та французського бізнесмена Давида Барокаса відправився у свій перший політ. А здавалося б, зовсім нещодавно модель ділилася враженнями від перших материнських буднів.

Катерина Осадча вирушила у відрядження до Тбілісі та вже поділилася світлинами з поїздки.

Поки Катерина насолоджувалася грузинськими краєвидами, Юрій Горбунов провів вихідні за домашніми клопотами: «Колись фізична праця зробила з мавпи людину! Треба цей шлях еволюції іноді підтримувати».

Єлизавета Скічко-Юрушева наголосила на тому, що дуже важливо, аби суспільство не відштовхувало від себе особливих людей: «Сьогодні всесвітній День людей із синдромом Дауна, яким важлива наша підтримка і увага. Ці люди такі самі, як і ми з вами — іноді гучні, іноді сумні, іноді щасливі, а іноді ні».

Лєра Бородіна зворушливо привітала свого чоловіка Андрія Шабанова з днем народження: «Щаслива проживати всі наші очікування і реальність разом! З днем народження, мій супергероє!»

У Валерія Созановського та Лесі Матвєєвої були чудові «диванні» вихідні.

TAYANNA знайшла час для цілковитого релаксу та йоги.

А Ольга Навроцька поділилася гарячим архівним фото.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: