Нова номінація і 3 ведучих: чим буде цікавий «Оскар-2022»?
Організатори гарантують максимальну взаємодію з аудиторією.

Два роки поспіль премія «Оскар» отримує рекордно низькі рейтинги. І справа тут не лише в організації, принципах відбору стрічок, а й у правилах, які давно варто модернізувати. Зміни наразі торкнулися вимог, тож тепер академія запровадила нову номінацію. Вона неофіційна. Пам’ятної статуетки не буде, а от преможця обиратимуть через голосування у Twitter.

До 3 березня кіноманам варто написати в постах назву улюбленої стрічки (яка потрапила до цьогорічних категорій) з тегами #OscarsFanFavorite і #OscarsCheerMoment.

Найактивнішого учасника онлайн-відбору запросять на церемонію у ролі почесного гостя і, можливо, дадуть шанс оголосити якусь номінацію. Цікавий інтерактив, проте складно уявити, який вигляд це матиме в реальності. Побачимо!

До слова, станом на зараз відома команда ведучих церемонії. Емі Шумер, Ванда Сайкс та Реджіна Голл — уже затверджені кандидатури. Фани тим часом гадають, чи зірковим буде хідник, чи селебріті продовжать бойкотувати премію. Подейкують, що цьогоріч захід відвідає Бредлі Купер, а супроводжуватиме його Ірина Шейк.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: