Образ дня: Бейонсе у червоному капелюшку Ruslan Baginskiy у Лондоні
Тим часом бренд має шанс стати переможцем премії ANDAM 2023.

Вчора, у понеділок, 29 травня, на лондонському стадіоні «Тоттенгем Готспур» відбувся перший із п’яти концертів, які Бейонсе дає у Великій Британії. Серед зірок на шоу завітала і Кріс Дженнер, а Бейсоне тим часом приміряла вже червоний капелюшок (на початку турне вона демонструвала сріблясті аксесуари від українського бренду).

Важливо, що під час шоу зірка вшанувала Тіну Тернер та виконала відому композицію зірки River Deep — Mountain High.

Тоді як у Багінського ще одна перемога: він у трійці фіналістів премії ANDAM 2023. Результати повідомлять 29 червня: переможець премії отримає € 300 тисяч та річне менторство від CEO Chloé Ріккардо Белліні. Вболіваємо!

«“Ruslan Baginskiy у списку фіналістів премії ANDAM”. Хотів би цю новину сказати собі я в 2016-му, під час першої поїздки в Париж, коли ми жили в сумнівних квартирах, сумнівних районах і вигризали кожну найменшу можливість розказати про себе і довести всім, а насамперед собі, що маленький бренд з України може робити продукт на рівні з легендарними французькими модними домами. Я з 2016-го взагалі не повірив би у все, що відбувається сьогодні і що ми сьогодні переживаємо. У цей момент ввійти в список фіналістів премії, що дала старт Мартіну Маржелі й Ентоні Ваккарелло, — сюрреалістичне відчуття. Але сьогодні я дозволяю сказати собі, що я і моя команда це заслужили. Слава Україні», — написав дизайнер у мережі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: