«Обручка вічності» і темний костюм: деталі весілля Мерілін Монро і Джо ДіМаджо
Другий шлюб голлівудської діви і американського спортсмена був офіційно зареєстрований 14 січня 1954 року в Сан-Франциско.

Як запевняла преса в 50-х, у голлівудської акторки Мерілін Монро — головної зірки кінематографу тих часів — було дуже бурхливе особисте життя. Утім, заміж знаменитість виходила лише три рази, другий — за американського бейсболіста Джо ДіМаджо. На момент шлюбу їй виповнилося 27, а йому — 40.

12 січня Джо зробив пропозицію Мерілін і презентував коханій коштовну прикрасу — «обручку вічності», виконану з платини та інкрустовану 35 багетними діамантами.

Обкладинка газети Daily News, 15 січня 1954

Цікаво, що після розлучення Монро продовжувала носити обручку на шану щасливих моментів з колишнім. Прикраса неодноразово була представлена на аукціонах, а її оціночна вартість складає понад 800 тисяч доларів.

За 34 тисячі доларів був проданий і весільний образ Монро: елегантний костюм темно-шоколадного кольору з білим комірцем із горностаю і ґудзиками з перлин. Уперше вона одягла його ще в листопаді 1953-го на зустріч із королем Греції Павлом І і його дружиною Фредерікою.

Як і лук наречної, церемонія пари була доволі лаконічною. За словами свідків, на виході з ратуші Сан-Франциско на питання журналістів скільки пара хоче дітей, Монро відповіла, що 6, а ДіМаджо — одну.

Чи то різниця у віці, чи численні гучні скандали і ревнощі стали запорукою розриву, але пара припинила стосунки менше ніж за рік. Проте кохати Джо не припинив до останніх її днів.

1 серпня 1962 року він знову зробив пропозицію Монро, а вже за 4 дні вона була знайдена мертвою. Після її смерті та приватної церемонії поховання, яку Джо організував, він ніколи більше не одружувався.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: