Одяг має значення: ідеї патріотичних луків від героїнь JS
Робимо все, щоб привернути увагу світу до подій в Україні.

Джамала

Одяг має значення! Чим частіше іноземці помічатимуть українську символіку, тим більше уваги приділятимуть Україні, яка бореться за перемогу над росією. JS зібрав образи своїх героїнь, щоб поділитися найкращими ідеями для патріотичних луків — на щодень і для особливих подій.

Сукні

Сукня-вишиванка — ідеальний варіант для літньої погоди. При виборі такого вбрання варто зважати на рослинну символіку, адже кожен вишитий елемент має особливе сакральне значення.

Серед українських дівчат користується популярністю вишитий одяг від дизайнерки Юлії Магдич. Її сукні вибирають Джамала, Катерина Осадча та інші красуні.

Катерина Осадча

Юлія Магдич

Джамала

До речі, таку вишиту сукню Джамала продала на одному із благодійних аукціонів на підтримку України. Та згодом отримала в подарунок нову від Юлії Магдич. Бумеранг добра завжди працює.

Кожен вечірній вихід у національних кольорах — теж спосіб привернути увагу світу до війни, яку розв’язала рф. Саме так зробила Тіна Кароль, коли виступала в Японії.

Тіна Кароль у сукні LEVER COUTURE

Футболки, світшоти, плащі

Синьо-жовті, із закликами до підтримки України, із назвами українських міст — кожен із цих варіантів приверне увагу.

Юлія Саніна

Тіна Кароль

Катерина Осадча

Настя Каменських

Джамала

Леся Нікітюк

Світлана Бевза

Поєднання синіх і жовтих речей

Якщо не вдалося придбати вбрання із синьо-жовтим принтом, можна поєднати сині та жовті речі. На мітингу чи світській благодійній акції — ви не залишитеся непоміченими.

Катя Сільченко

Даша Астаф’єва

Джамала

Аліна Байкова

Софія Євдокименко

Сабіна Мусіна

Взуття

Дизайнерка Катя Сільченко розповіла в інстаграмі, що патріотичні кросівки від the COAT by Katya Silchenko та Noova мотивують іноземців цікавитися ситуацією в Україні: «До мене підходять люди в Європі і питають: «Ви з України? Ми зрозуміли це по кросівках. Розкажіть, як воно?» І я починаю розповідати, інколи зі сльозами, інколи занадто емоційно… — каже дизайнерка. — Усе, що коїться, і як важлива підтримка світу».

Картина Неклева та Катя Сільченко

Катя Сільченко

Аксесуари

Аксесуари, навіть найдрібніші, завжди красномовні та задають тон загального образу. Ювелірні прикраси Guzema Fine Jewelry, BEVZA, SOLO for diamonds допоможуть у цьому.

Катерина Осадча

Маша Єфросиніна

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: