Офіційне відкриття Академії художньої гімнастики Анни Різатдінової
Бронзова призерка Олімпійських ігор провела безкоштовне тренування для всіх охочих діточок.
Н

ещодавно Анна Різатдінова, видатна українська художня гімнастка й бронзова призерка Олімпійських ігор, здійснила свою давню мрію та відкрила власну  Академію художньої гімнастики, де вона планує «виховати чемпіонку, але без пресингу». 

«Наша академія працює вже тиждень. На даний момент функціонує 4 групи для дітей різного віку. У нас є дівчатка з 3 років і також старші – 12 років. Ми намагаємося приділити увагу кожному, тому максимум у групу набираємо 10-15 осіб», – прокоментувала зіркова тренерка.

Підгледіли за першим пробним тренуванням, в якому могли взяти участь усі бажаючі дітки, та розпитали Анну про формат тренувань у межах Академії:

«Тренування проходять у вечірній час. Перше заняття пробне. І батьки можуть поспостерігати за ним, але під час подальших тренувань батьки очікують вже за межами тренувальної зали. У кожної групи тренування проходять по-різному: найменші займаються більше в ігровій формі, їхнє заняття триває годину. Старші же тренуються щоденно по три годин», — запевнила Анна.

«Загалом Академія буде відрізнятися своїм підходом. У залі ви не почуєте криків чи образливих слів. Першочергово для нас важливе ставлення та індивідуальний підхід до кожної дитини. У нас немає відбору, у нас є набір. Ми даємо шанс проявити себе у художній гімнастиці абсолютно кожній дитині. У майбутньому, щойно більше підготуємося, плануємо виступати на змаганнях і з радістю представляти свою академію на міжнародних українських змаганнях».

Академія гімнастики знаходиться у Києві за адресою вул. Либідська, 1. А  детальніше з графіком тренувань можна ознайомитися на сторінці в Instagram — @rizatdinova.academy. З усіма питаннями також можна звертатися туди.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: