Оля Полякова створює політичну партію
Дива в українській політиці продовжуються.
У

країнська політика як ніколи приваблює представників вітчизняного шоу-бізу. І йдеться не про президента. Кілька днів тому про створення власної політичної партії «Голос» повідомив фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, а сьогодні у своєму виступі на Форумі Жіночого Партнерства про створення політичної партії заявила Оля Полякова. Втім, співачка зробила акцент на тому, що нова політична сила не буде представлена ​​на дострокових виборах до Верховної Ради в цьому році.

Форум жiночого партнерства

Форум жiночого партнерства

Gepostet von Оля Полякова am Mittwoch, 29. Mai 2019

Під час свого виступу співачка закликала всіх жінок до об’єднання, метою якого є боротьба з гендерним шовінізмом у країні й депопуляцією українського народу, зміни старих облич у владі і відповідальність за прийняття рішень можновладців, говориться на офіційній сторінці артистки в Фейсбуці.

ОЛЯ ПОЛЯКОВА ИДЕТ В ПОЛИТИКУПевица впервые прокомментировала слухи о своих политических амбициях и объявила о создании…

Gepostet von Оля Полякова am Mittwoch, 29. Mai 2019

«Зараз країна готується до виборів. До мене зверталися різні політики, пропонували місця у своїх списках. Я відмовилася. Я не хочу грати за чужими правилами. Я не хочу бути статистом і кнопкодавом. Мені необхідний досвід! Тому офіційно заявляю: я оголошую про створення партії, яка буде відповідати запиту в суспільстві. Це буде перша партія жінок України. Справжня, а не фіктивна. Партія Олі Полякової. І формувати нашу команду я буду особисто! Щоб уникнути маніпуляцій, кажу відразу: партія не братиме участь у виборах 21 липня. Проте я створюю її саме зараз. Тому що саме зараз суспільство готове змінювати систему. Тисячі жінок мене чують і поділяють мої цінності. Ще раз підкреслю, моя мета – не потрапити в парламент будь-якою ціною, а зібрати сильну і талановиту команду жінок, яким я зможу довіряти і з якими ми досягнемо мети тоді, коли будемо до цього готові!» – заявила Полякова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: