«Оскар-2019»: 50 тисяч перлин та троянд на сцені
До церемонії в Dolby Theatre залишилось 4 доби!
О

крім того, що «Оскар-2019» буде проведений у новому форматі без ведучого, кіномани знають ще декілька подробиць церемонії, причому скандали тут ні до чого. По-перше, номінанти. Глядачі вже обрали своїх улюбленців, а також з фаворитами визначились і букмекери. По-друге, декорації. Декілька годин тому стали відомі подробиці облаштування наймасштабнішої кінопремії року.

Сценограф Девід Корінс розповів, що коли був дитиною, запам’ятовував до дрібниць ледве не кожну церемонію. Тому, коли йому запропонували створити сцену для цьогорічної премії Oscars, він не зміг стримати свого хвилювання. «Я дивився «Оскар» щороку, з самого дитинства, — розповідає він. — Можливість зв’язати своє ім’я з культурним феноменом й додати цю роботу до свого портфоліо — це, безумовно, захоплююча річ».

Корінс — талановитий майстер своєї справи. Він співпрацював з Каньє Уестом та Леді Гагою, а зараз створює декорації на Бродвеї. Розробляючи цьогорічні локації, сценограф зауважив, що хотів переосмислити традиційну форму сцени: «Я думав про силу світла, як воно охоплює аудиторію — це ключовий момент».

Окрім грандіозних декорацій під назвою «Кришталеве хмара» й «Золоті ворота» (в яких використовується понад 1600 кабелів, більш ніж 26 000 кришталевих намистин та 10 000 перлин Swarovski), Корінс наголосив у промо, що його сцена буде оформлена 40 тисячами свіжих троянд.

Вони будуть використовуватися в різних інтерпретаціях, зокрема й у форматі культових статуй «Оскара». Це будуть квіткові скульптури під назвою «Rose Topiary Oscar». Неймовірний задум — ми в приємному очікуванні!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: