«Оскар-2022»: як Голлівуд підтримав українців на головній кінопремії року
Галерея кадрів і деталі церемонії.

Українців уже підтримали десятки акторів і режисерів, а цієї ночі щирі слова солідарності лунали в Голлівуді на «Оскарі» — головній кінопремії року. 

Леді Гага і Лайза Міннеллі

Цьогорічна 94-та церемонія відбулася без звернення Володимира Зеленського, яке розраховували побачити мільйони! Нагадаємо: саме актор Шон Пенн, що наразі активно допомагає українським біженцям, які опинилися в Польщі, наголосив на важливості промови президента України.

Оскароносні Шон Пенн і Шарліз Терон, 2004

Нещодавно Шон звернувся до Академії кінематографічних мистецтв та наук із пропозицією дозволити Володимиру Зеленському виступити на церемонії, інакше цей захід слід байкотувати.

Взяти участь у церемонії попросила Зеленського і Емі Шумер. Утім, не судилося. Тим часом, Пенн навіть підкреслював, що якщо ж організатори цього не дозволять, то він «розплавить» свої статуетки.

«Найкраще, що можуть зробити організатори, це надати можливість президенту висловитися. До речі, це людина, яка розуміється на фільмах і має довгу та успішну кінокар’єру», — заявив актор. Побачимо, чи дотримається він слова.

Під час заходу нашій країні присвятили хвилину мовчання. До того ж особливе звернення було виведено на екрані: «Мільйони сімей в Україні потребують їжі, медикаментів, чистої води та екстреної допомоги. Ресурсів мало, і ми як глобальна спільнота можемо зробити більше. Ми просимо вас підтримати Україну всіма можливими способами».

Френсіс Форд Коппола (на честь 50-річчя «Хрещеного батька» він вийшов на сцену із Робертом Де Ніро та Аль Пачіно) закінчив свою промову словами Viva Ukraine!

Аль Пачіно, Френсіс Форд Коппола та Роберт Де Ніро

Червоний хідник також привернув нашу увагу. Український стяг у мініатюрному вигляді став доповненням до чорних смокінгів Джейсона Момоа і Бенедикта Камбербетча, який, до речі, нещодавно відчинив двері власної оселі для українських біженців.

Джейсон Момоа

Бенедикт із дружиною Софі Гантер

Підтримує Україну і Джеймі Лі Кертіс. Сукню Stella McCartney доповнювала блакитна стрічка з гучним написом #WithRefugees, яку ми також помітили в образах оскароносної Юн Е Чжон, а також Семюеля Л. Джексона і Паоло Соррентіно.

Луїза Раньєрі, Паоло Сорррентіно, Даніель Д’Антоніо і Філіппо Скотті

Джеймі Лі Кертіс

Семюель Л. Джексон і ЛаТаня Річардсон

Юн Е Чжон

Даян Воррен

Лів і Галфдан Ульманни

Звукорежисер Дуґ Гемфілл

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: