Paris Haute Couture: українська модель Крісті Пономар на шоу Schiaparelli SS’22
Зірковий front row на чолі з Кан’є Вестом і його коханою Джулією.

Креативний директор бренду Balmain Олів’є Рустен

Наскільки фантастичним та без перебільшення традиційно казковим було нове шоу Schiaparelli, настільки неймовірним був і front row.

Джулія Фокс і Кан’є Вест

До Petit Palais приїхали креативні директори Versace i Jacquemus Олів’є Рустен і Сімон Порт Жакмюс, а також нова муза дизайнера — італійка К’яра Ферраньї. На шоу був присутній і репер Кан’є Вест у компанії коханої Джулії.

Джулія Фокс

Дизайнер Даніель Роузберрі традиційно дивував ефектними силуетами, головними уборами та аксесуарами. Кожну деталь варто передивлятися, щоб зрозуміти її сутність і задум майстра.

Сережки та брошки з коштовними каміннями, взуття з кігтями, корсети, сумки-голови — видовищно, сюрреалістично і дуже стильно. У показі взяла участь і українська модель Крісті Пономар.

Крісті Пономар

«Це моє перше кутюрне шоу. Це завжди про високу моду, адже шоу проходить раз на рік і 80% образів на показі зроблені вручну, тож це більше про творчість, а не про продаж одягу. Я дуже натхненна усім цим: як вони шиють і тим, як вони плачуть після того, як показ відбувся. Вони усе це робили рік», — завпевнила модель в Instagram.

Креативний директор Jacquemus Сімон Порт Жакмюс і Карін Ройтфельд

К’яра Ферраньї

К’яра Ферраньї

Надя Лі Коен

Надя Лі Коен

Фото: Vogue.сom
 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: