Переможний плейлист: Don’t F@ck With Ukraine від Макса Барських та інші треки на підтримку України
Слухаємо, запам'ятовуємо та допомагаємо ЗСУ.

Музичний фронт продовжує працювати, щоб підтримувати бойовий дух українців. JS зібрав кілька новинок, які заряджають на перемогу!

Макс Барських

Don’t fuck with Ukraine

Це саундтрек підтримки бойового духу українського народу, який став квінтесенцією головних фраз під час війни. За словами Макса, після ліричної воєнної колискової «Буде весна» йому захотілося створити такий інтернаціональний трек, який покаже силу українців усьому світові. Тому, крім куплетів англійською, особливу увагу привертає український фольклор, написаний без цензури, але з елементами гумору, який артистові вдалося записати у Львові.

DANTES

«Обійми»

Перша українськомовна пісня Володимира Дантеса присвячена народові та мовним стереотипам. Вона, як записки на полях у щоденнику, — про те, як сам Вова змінює свої звички у спілкуванні й закликає інших робити те саме.

alyona alyona

«Рідні мої» (feat. Jerry Heil)

Цей трек про біль, про тугу, про спогади і про сімейне тепло. І про те, що саме нас всіх об’єднує, де б ми не були.

Позитив

«Боже, яке кончене»

Дочекалися! Перша сольна пісня Позитива. Мем-трек про вузький світогляд народу країни-агресора.

Артем Пивоваров

«До весни» (feat. Злата Огневич)

В рамках авторського культурного проэкту «Твої вірші, мої ноти» Артем Пивоваров презентував роботу «До весни» разом із Златою Огнєвіч. Цього разу Артем запрошує своїх слухачів зануритись у творчість поета-містика Богдана-Ігоря Антонича, яку ретранслює через свій музичний світогляд.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: