Переможний плейлист: пісня-подяка волонтерам та історія з паралельної реальності
Відкладіть усе і ввімкніть українську музику. І, звісно, не забудьте про донати для ЗСУ.

Музичний фронт продовжує дбати про нас, тож «Переможний плейлист» від JS поповнюють усе нові й нові треки. Не забувайте, що його можна слухати також на Spotify. Усе для вашої зручності. Приємного прослуховування!

Оля Полякова — «Дякую»

Напередодні Дня Незалежності співачка представила відеороботу, яка є символом вдячності всім, хто протягом тривалої війни щодня своєю працею наближає перемогу України. Кліп на пісню «Дякую» об’єднав велику кількість захисників, з якими особисто знайома Оля. Медики, військові, волонтери, рятівники.

Kalush Orchestra — «Ти мене»

«Йо! Колись зробили класний LIVE-кавер на KALUSH “Ти мене не маринуй”, гоу слухати. Трек так само качає, тільки ще крутіше, вмикайте на повну й прокайфуйте від звучання та бітів».

TVORCHI — I Can’t Stop 

«Ми свідомо презентуємо сьогодні перший, у часи темні, найсвітліший, найяскравіший музичний епізод з нашого альбому. Хочемо, щоб усі, хто буде дивитися це відео, слухати цю пісню, забулися на декілька хвилин, відчули літо на смак, згадали своє перше кохання, яке зводить із розуму. Усе, що відбувається в I Can’t Stop — історія з паралельної реальності, з планети X. Там ще багато захопливих і дуже різних історій, які вас здивують».

VLADA K & KOLA — «Вірте люди у дива»

Неважливо, скільки прожито років і які б негаразди не зустрічалися по житті, попри все треба мріяти та вірити у дива, адже зі слів співачок: «Бо темрява дуже слабка, коли віра жива».

TAYANNA – «Вітер у волоссі»

«Уяви, наче ти їдеш на самокаті, вітер грає твоїм волоссям і ти деколи зупиняєшся, щоб усвідомити красу прожитого життя, а потім продовжуєш шлях. Ця робота про цінність кожної миті та те, що завжди треба бути собою. Світити своїм світлом, кохати, радіти й бути вдячним. Навчитися приймати свої емоції й почуття».

MBreeze — «Кіно» 

«Якщо бути відвертим, перший варіант цієї пісні було написано прямо перед початком вторгнення. Це була легка пісня з легким романтичним сенсом; ми планували випустити її влітку 2022 року. Зараз літо 2023 року. Після всіх подій вона трансформувалася та набула зовсім іншого присмаку та сенсу. За цей час сталося стільки всього, що іноді здавалося, ніби це все не насправжки. Але ні, життя продовжується, і нам потрібно вчитися жити і залишатися вдячними за те життя, яке ми зараз маємо», — коментує фронтмен гурту Олександр Біляк.

Маrko Kvitka — «Мрія»

«Ми з командою хотіли створити пісню, яка надихатиме та пробуджуватиме у слухачів натхнення та віру – віру у себе і свою країну. Це оповідь про боротьбу та вольове прагнення до Перемоги. Це не просто мелодія моєї душі, це мелодія тисяч сердець, що готові здійснювати свої мрії попри труднощі і перешкоди».

YARIMA — «Не довіряй» 

«“Не довіряй” — це про конфлікт. Про постійний пошук та втрату себе. А ще суперництво внутрішнього голосу та зовнішніх обставин».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: