Переможний плейлист: Позитив дарує позитив, Коля Сєрга висловлює подяку медикам
Контрастний, але дуже проникливий плейлист.

Позитивний вайб і мурахи по шкірі — ось такий контрастний плейлист сьогодні. Усе про сучасні реалії — потрібно заряджатися позитивом, щоб виборювати перемогу, і пам’ятати, завдяки кому ми можемо дозволити собі спокійний вечір у компанії «Переможного плейлиста» від JS. Ми також є на Spotify. Долучайтеся!

POSITIFF — «Небо нахилю»

«Ця пісня саме про ті емоції, що відчувають українці, які захищають найдорожче — свою любов до Батьківщини, сімʼї та коханої людини. А головне — вони знають, що на них завжди чекають вдома ті, заради кого вони нахиляють небо та рвуть зорі. Адже коли ти любиш, ти здатен на неймовірні речі, у тебе зʼявляються справжні суперсили».

KALUSH — «До берега йду»

«Наша нова пісня про подолання труднощів, про внутрішній дух. Ми закликаємо бути вірним собі, не піддаватися впливу, впевнено йдучи своєю дорогою та знаходячи в собі сили й мотивацію. Тож вірте в себе і в те, що ви робите, не дивлячись ні на що».

Max Barskih — «Тумани» 

Макс Барських оголосив дату релізу першого повністю україномовного лонгплею і представив українізовані «Тумани». Уже 8 вересня пісні співака лунатимуть соловʼїною: «Новий альбом “Зорепад” та всі пісні, які увійдуть до нього, я виношував майже рік. Проїхавши містами України й зустрівши своїх людей, я відчув потребу подарувати улюблені пісні українською мовою. Просто хочу, щоб вони належали нам із вами та нашим дітям! «Тумани», «Береги», «Подруга-ніч», «Лий, не жалій» — усі вони лунатимуть соловʼїною в студійній якості. Тепер вони ще ближче до серця, і я знаю, як ви чекали на них. Але «Зорепад» — це ще й про нові відчуття. На вас чекають шість абсолютно нових пісень, про які розповім згодом».

Коля Сєрга, Max Maestro — «Живи»

Коля Сєрга разом із бойовим медиком Max Maestro випустив кліп на пісню «Живи», присвячену бойовим медикам, які працюють на лінії фронту: «Медики — це янголи, які витягують з самого пекла наших поранених хлопців».

O.Torvald — «Голосові» 

«Ми не хочемо робити “байрактарщину” чи патріотичні гімни, проте й оминати війну не можемо, адже це частина мого життя, частина життя кожного з нас. Не романтизуйте війну. Це не голлівудський фільм чи гра. Війна — це про смерть, втрату близьких людей, втрату себе. За кожним жартом про Крим, за кожним метром відвойованої або збережної території стоять сотні та тисячі втрачених життів. Тому цей ЕР починається з голосових повідомлень, які були записані моїм підрозділом у Бахмуті, це передісторія, яка у фіналі виливається в пісню. «Голосові» я присвячую загиблим побратимам. Хлопці назавжди в строю».

Jerry Heil — «Благословенна земля» 

«Мурахи під час написання та запису сягали шлунку! Від усвідомлення, що кожне слово — правда! Що ми дійсно нація нащадків величних, незламних людей, що нам так пощастило успадкувати такої неймовірної вроди землю, що ми і зараз гідні пам’яті наших пращурів і що наші нащадки пишатимуться нами».

KOLA — «Під крилом»

«Ця пісня про ті неймовірні почуття, які тебе охоплюють, коли обіймає твоя кохана людина. Здається, що ось тут і зараз, в цей момент все добре, спокійно й можна не перейматися, взагалі, всі тривоги відступають, а душу наповнює гармонія, адже ти під тим самим “крилом” коханого».

Alloise — Melong

Перший трек сольного проєкту Melong має назву 10 Stairs Down. Артистка почала писати його за місяць до повномасштабного вторгнення, коли її охопили тривожні передчуття.

YAROSA BURNOS — Redemption 

«У кожній стрічці пісні я впізнаю свій шлях. Коли живеш мрією і просто не можеш заспокоїтися, доки її не втілиш у реальність. На це можуть піти роки, але кожен день особливий, тому що він тебе наближує до мети. І тільки так формується сила особистості».

K.E.D.R.O.V.A — Glybyna 

«Очі закривай. танцюй. відчувай…» — слова з треку ne shukay якнайточніше відповідають настрою мініальбому Жені Кедрової.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: