Періс Джексон вперше прокоментувала скандальну стрічку про батька
Та порадила фанам «покурити травички», щоб заспокоїтись.
С

итуація навколо біографічної картини про Майкла Джексона набирає обертів. Поки радіостанції припиняють транслювати хіти поп-короля, а родина звертається до суду, скандал прокоментувала донька співака — модель Періс Джексон.

Періс Джексон та Майкл Джексон

У Твіттері 20-річна Періс активно доводила свою думку, а згодом порадила фанам заспокоїтись. На її думку, заплямувати ім’я батька та знищити його музичний спадок не під силу нікому: «Чи ви дійсно гадаєте, що це можливо? Дійсно вважаєте, що вони мають шанс? Розслабтеся та заспокойтеся». Але й це ще не все. Тим, хто занадто переймається, вона запропонувала закурити: «Я добре знаю, як несправедливість може обурювати та розчаровувати. Але з нею легко впоратися! Варто лише діяти зі спокійним розумом, що логічніше, ніж діяти через гнів. Покуріть травичку та подивіться на все це під іншим кутом. Chillax».

 

«Ми не можемо бути осторонь, поки триває це публічне лінчування. Майкл не може захищатися, інакше це б усе не мало сенсу. Вони не надали ніяких незалежних доказів та абсолютно ніяких доказів на підтримку своїх звинувачень. Це означає, що весь фільм залежить виключно від слів двох псевдосвідків», — заявляють тим часом родичі Майкла.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: