Перша чоловіча колекція Celine
Підтримують Еді Слімана Кортні Лав та Карін Ройтфельд.
Б

ез сумніву, найочікуваніша колекція сезону завершила 5-денний fashion-марафон паризького Тижня моди. Фінал на центральній площі Place de la Concorde видався блискавичним! Під вогні нічного Парижу та гру легендарного саксофоніста Джеймса Ченса Еді Сліман представив своє бачення чоловічого стилю — хештег #CELINEBYHEDISLIMANE та світлини сяючої геометричної фігури заполонили мережу.

Це вже друга колекція дизайнера у якості креативного директора та дебютна для чоловічої лінії бренду. Серед перших гостей поціновувачі таланту майстра та його друзі — Карін Ройтфельд та Кортні Лав. Що ж стосується натхнення, то колекція FW19 стала одою британській молоді з класичним для Слімана ностальгічним рок-напрямком. Звідси й багато костюмів, кардиганів, вузьких краваток, шкіряних курток й штанів, універсальних пальт, плащів та клітинки.

Карін Ройтфельд та Кортні Лав

За святковість відповідають жакети, оздоблені пайєтками, та лакові лофери. Незалежно від того, чи ви є фанатом Celine, чи ні, ця колекція, безумовно, стане гарячою темою обговорення в індустрії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: