Перші офіційні фото з весілля Софі Тернер та Джо Джонаса
Ім'я автора весільного вбрання нареченої також стало відоме.
П

ерші офіційні кадри з приватної церемонії Софі Тернер та Джо Джонаса в Провансі вже в мережі. «Містер і місіс Джонаси», — написала акторка в Instagram та додала перше фото з весілля. Ексклюзивну світлину вже оцінили майже 4 мільйони користувачів.

Друге фото, на якому наречена позує біля дзеркала перед виходом до гостей, опублікував дизайнер Ніколя Геск’єр: «Абсолютна краса». Як і передбачалося, саме креативний директор Louis Vuitton став автором весільного вбрання. Ніколя та Софі поєднують не лише робочі стосунки (акторка є амбасадором Дому), але й дружба. «Мені подобається, як Ніколя бачить жінок, — пояснювала раніше Софі. — Його одяг втілює персонажів, до яких я тяжію, — жінок-воїнів. Вони сильні та мотивуючі, але водночас неймовірно жіночні».

Нагадаємо, що цими вихідними пара побралася в середньовічному замку XVIII століття Château de Tourreau, відомому завдяки мальовничому краєвиду та власній каплиці на території. Серед запрошених — члени родини та найближчі друзі. Очікується, що подробиці церемонії та галерею фото найближчим часом опублікує Vogue.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: