Перший візит першої леді: Олена Зеленська в Брюсселі
Новий статус, нові враження та клопоти.
Н

езважаючи на те, що Олена Зеленська відхрещувалася від необхідності вести публічне життя, статус першої леді зобов’язує. Днями відбувся її перший закордонний візит у ролі дружини президента – разом із чоловіком вона вирушила до Брюсселя.

Для прогулянки містом та ділових зустрічей Олена Володимирівна обрала стильний брючний костюм українського бренду SIX., доповнивши його зручними та менш формальними білими кросівками.

«Піджак – з колекції, але для Олени був змінений матеріал. А ось брюки ми створили спеціально. Все в тому ж ціновому діапазоні, що й подібні моделі, представлені на нашому сайті. Вартість для всіх клієнтів бренду завжди однакова», – розповіла JS дизайнерка SIX. Юлія Богдан.

Дружина посла України в Бельгії Тамара Точицька, дружина президента України Олена Зеленська та дружина голови Місії України при НАТО Інна Пристайко

Враженнями від поїздки та бельгійської столиці перша леді вже встигла поділитися на своїй офіційній сторінці: «Брюссель. Перший закордонний візит. Сьогодні мала можливість насолодитися чарівним містом та слідкувала за перебігом офіційних зустрічей Володимира. Хочу подякувати за гостинність дружині голови Місії України при НАТО Інні Пристайко та дружині посла України в Бельгії Тамарі Точицькій».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: