PFW: інсталяція Schiaparelli SS’20
Локація — готель d’Evreux на площі Vendôme.
Ц

е перша колекція ready-to-wear нового креативного директора бренда Даніеля Роузберрі. Його дебют на Paris Haute Couture був гучним, але й друге шоу заслуговує неабиякої уваги. «Для мене велика честь та неймовірна радість стати частиною історії цього шановного бренду», — зазначив Роузберрі в своїй офіційній заяві після призначення.

«Сьогодні я ставлю собі ряд питань, пов’язаних з формуванням майбутнього ДНК Schiaparelli, зокрема, як виглядає мистецтво та що таке індивідуальність?» — підкреслив тоді він. Даніель тримає слово та починає пошук з надзвичайної інсталяції, натхненної Ельзою Скіапареллі та його власним дитинством.

Готель d’Evreux, що на площі Vendôme, з величезними білосніжними залами став чудовою локацією для модних звершень дизайнера. «Це все, що ви бачите, — захоплення прямісінько з мого дитинства», — пояснив Роузберрі, вказуючи на вежу My Little Ponys і клітку з папугою. «Я виріс з птахом на ім’я Джордж, — додав  він. — Я хотів, щоб було весело, я хотів, щоб було по-справжньому особисте, але все ж це була данина Ельзі».

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: