Віртуальна патріотична сукня від Olena Dats’ на Каннському кінофестивалі
Вбрання приміряла французька акторка Фредерік Бель.

Із 18 до 25 травня 2022 року під час Каннського кінофестивалю українська дизайнерка Олена Даць презентувала свій новий віртуальний проєкт «Оберіг» у подарунковому шоурумі DPA Cannes у готелі JW Marriott, організованому Наталі Дюбуа.

Це вже друга успішна співпраця з Наталі Дюбуа та подарунковим шоурумом DPA Cannes. Такі знаменитості як Шерон Стоун, Адель Екзаркопулос, Сабіна Уазані обрали для себе сукні бренду Olena Dats’.

Фредерік Бель

Окрім цього, Олена Даць представила свою віртуальну 3D-сукню, створену у співпраці з dressx.com. Цього разу віртуальний наряд приміряла французька акторка Фредерік Бель. Перейшовши за посиланням, відомі гості DPA Cannes зможуть отримати фотографію в оцифрованому вбранні

На сукні зображені символи-обереги: основні кольори українського національного прапора та об’ємний елемент традиційної української вишивки. Долучившись до проєкту, ви підвищите обізнаність про страшні події в Україні та підтримаєте український народ у його боротьбі за мир та незалежність.

Представлена ​сукня є частиною колекції Changing the skyline, деякі частини якої зроблені за допомогою 3D-принтера. Вибрані деталі були фрагментом української вишивки. Цей крихітний шматочок служив оберегом суконь бренду із 2008 року.

Олена Даць

«Кожен наш вибір — можливість перейти на новий рівень і запросити в наше життя зміни, про які ми мріємо. 3D-технології довговічні та перевірені часом.

Тож нам не доведеться хвилюватися, що наша улюблена сукня може одного разу зникнути.

Мене завжди цікавив особливий ефект форми, який вона створює, і те, як форма впливає на нашу поведінку, навколишнє середовище і навіть нашу долю. Я знову пережила чарівний і міфічний момент, коли з площини тканого полотна народжуються скульптурні особливі образи», — прокоментувала дизайнерка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: