Пітт vs Джолі: чому серце актора «розбите» і як розгорається скандал експодружжя
Бред шокований заявою Анджеліни про домашнє насильство.

Коли здавалося, що усі питання між експодружжям Пітт-Джолі врегульовано і час зосередитися на вихованні спільних дітей та розібратися щодо опіки над ними, розпочався «новий раунд» — Анджеліна заявила, що у неї є докази домашнього насильства з боку колишнього.

На думку фанів, це дуже гучні слова, адже нещодавно зірка запевняла, що готова рухатися вперед і «зосередилася на зціленні родини, адже останні кілька років були досить важкими». Чому акторка змінила думку і продовжує цей шлях боротьби з колишнім — достеменно невідомо.

Як запевняє Джолі, Пітт вчиняв домашнє насильство, перебуваючи в шлюбі з нею. Є свідчення очевидців і неповнолітніх дітей акторів. Тим часом інсайдери стверджують, що немає жодних запитів прокурора, поліцейських звітів чи інших звернень про побутові насильницькі дії Пітта, які  довели би його провину і могли би бути доказами у справі.

Відома реакція актора на закиди екскоханої — він «розчавлений цими звинуваченнями», адже вважає, що таким чином Джолі намагається ізолювати його від дітей. «Він вкрай засмучений цим, його серце розбите», — запевняють друзі Бреда. 

«Після їхнього розлучення у пари залишилося багато негативних емоцій, але він визнав свої помилки, взяв на себе відповідальність за свої дії і попри проблеми в минулому перестав пити.

Як і у багатьох пар, у них були сварки, це був токсичний шлюб, але вони також пережили багато позитивних моментів», — стверджують інсайдери.

У мережі одразу ж згадали картину «Містер і місіс Сміт», яка насичена сценами насилля. «На екрані вони билися не на життя, а на смерть, не думаю, що Пітт здатен так поводитися в реальності», — пишуть фани.

У фільму щасливий фінал, а от як буде у справжньому житті — побачимо згодом.

Кадр зі стрічки «Містер і місіс Сміт»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: