«Це було правильне рішення»: Анджеліна Джолі про розлучення з Бредом Піттом
Та усиновлення трьох дітей!

12 квітня 2019 року, після тривалих судових тяжб, шлюб між Бредом Піттом та Анджеліною Джолі був офіційно розірваний. 

Усі ці роки акторка активно приділяла увагу благодійності, опікалася проблемами біженців та майже зовсім не торкалася теми приватного життя.

2006

Але в інтерв’ю Vogue India акторка розповіла дещо про розлучення з Бредом Піттом та пояснила, чому прийняла це складне рішення і чому вирішила більше не мовчати.

Багато хто скористався моїм мовчанням, журналісти зокрема!

2007

«Я пішла на розлучення заради благополуччя своєї сім’ї. Це було правильне рішення. Наразі я продовжую концентруватися на психологічному зціленні дітей. 

Інколи діти бачать брехню про себе в засобах масової інформації, але я нагадую їм, що вони знають свою власну правду. Насправді це шість дуже сміливих і дуже сильних молодих людей».

2007

Нагадаємо, що Джолі та Пітт взяли на виховання трьох дітей і троє — Шайло, Нокс и Вів’єн — є їхніми біологічними дітьми. «Кожний спосіб створення нової родини — прекрасний.

Важливо відкрито говорити про це, ділитися, розмовляти.

«Усиновлення» і «дитячий будинок» — позитивні слова в нашому домі. Зі своїми прийомними дітьми я не можу говорити про вагітність, але я дуже докладно та з любов’ю розповідаю їм про шлях, який я подолала, щоб знайти їх. Я детально розповіла їм про той момент, коли вперше побачила їхні очі».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: