Помилки минулого: Пласідо Домінго йде з посади керівника LA Opera
Та відмовляється від усіх запланованих виступів. Усе це через звинувачення у сексуальних домаганнях.
«

Недавні звинувачення, висунуті на мою адресу в пресі, створили таку атмосферу, в якій моя здатність слугувати улюбленій мною компанії була поставлена під загрозу. І хоча я продовжуватиму відстоювати своє ім’я, я вважаю, що в інтересах Опери краще, якщо я подам у відставку з поста генерального директора й відмовлюся від усіх запланованих виступів», — заявив Пласідо Домінго, якого 20 жінок наразі звинувачують у сексуальних домаганнях. Оскільки ці історії мають 30-річний строк давнини, 78-річний Пласідо назвав їх «недостовірними», додаючи, що прийняв рішення «з важким серцем».

«Мені боляче чути, що я когось засмутив чи змусив відчувати себе некомфортно, незалежно від того, як давно це відбувалося, та всупереч моїм найкращим намірам. Я думав, що всі мої стосунки були взаємними. Люди, які працювали чи товаришують зі мною, добре знають, що я не з тих, хто навмисно заподіє кому-небудь шкоду, образить чи збентежить», — заявив тенор.

Мені боляче чути, що я когось засмутив чи змусив почуватися некомфортно!

Наразі скандал набирає неабияких обертів, тож рішення Пласідо є виваженим та досить позитивно було сприйняте керівництвом, яке також зробило офіційно заяву, згадавши досягнення видатного тенора.

Виконавчий комітет Ради директорів LA Opera назвав Домінго «видатним талановитим художником» і «рушійною силою створення, розвитку і зростання LA Opera». «Під його керівництвом LA Opera стала відома своїм духом спільної творчості і своєю здатністю залучати чудових виконавців з усього світу, зокрема, й самого Пласідо, який взяв участь у понад 300 виставах. Ми дякуємо Пласідо за популяризацію опери і глибоко вдячні за його натхнення і відданість нашій установі і нашій спільноті».

Лос-Анджелеська опера

Пласідо займав посаду директора опери 16 років. Минулого тижня Домінго розірвав зв’язки з Метрополітен-опера, закінчивши професійні відносини, які почалися в 1968 році. Він повинен був взяти участь в «Макбеті» і «Мадам Баттерфляй» до кінця листопада.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: