Про похорон матері, сльози та біль: деталі мемуарів принца Гаррі
Є дата продажів і в доступі фото обкладинки!

Як би там король Чарльз III не нервував щодо мемуарів сина, книжка обсягом 416 сторінок із відвертими подробицями з життя королівської родини очима принца-втікача вийде у продаж 10 січня. Вартість видання — 28 фунтів; аудіоверсію особисто озвучить принц. Більш цікавою є назва.

«Запасний» — прямолінійно вказує на статус Гаррі як другого сина і спадкоємця після його старшого брата та первістка, принца Вільяма. В іспанській версії назва книжки: «Запасний: життя в тіні».

Особливо болісною главою мемуарів стане опис передчасної смерті та похорон матері. Імовірно, Гаррі згадає, як вони з братом йшли слідом за труною Діани, а Чарльз заборонив їм висловлювати почуття та плакати. Про це неодноразово писала британська преса. Безумовно, це буде не єдиний особистий спогад у книжці.

Принц раніше підкреслював, що боїться за життя іншої жінки, яку любить, — Меган. Тож їхній переїзд до США був вимушеним кроком. Вірогідно, герцог також детально розповість про цькування з боку родини та судові справи з пресою. Що ж до гонорару, принц віддасть усі кошти на благодійні справи, зокрема в організації та клініки, направлені на боротьбу з ВІЛ і СНІД у ПАР. Це знову-таки данина матері, яка за життя опікувалася цими хворими.

Що невідомо, чи спілкується Чарльз із сином і чи запросить його на коронацію у травні. Незабаром ще ж і вихід документальної стрічки Сассекських, тож відвертостей від герцогів буде вдосталь. Як відомо, переписати деякі глави не вдалося. Смерть королеви на це аж ніяк не вплинула.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: