Про дітей, Єлизавету ІI, реакцію Гаррі на її смерть і подальші плани у кіно: нове інтерв’ю Меган Маркл
І нова фотозйомка!

Тільки-но стало відомо про смерть королеви, як принц Гаррі відклав вихід власних мемуарів. Відклали й документалку на Netflix, яку планували запрем’єрити у грудні. Цікаво, що Меган від власних планів не відмовилася: глянець Variery з її новими фото та інтерв’ю вже у продажу.

Представлені образи Меган від брендів Armani, Max Mara, Jennifer Fisher, Carolina Herrera, Amina Muaddi, Jason Wu

Упродовж тривалої частини публічного життя (як герцогині Сассекської) журналісти описували Меган як нещиру, розважливу, рішучу, привабливу і дещо схожу на леді Ді. Проте редактор Variety Метт Доннеллі представив той бік Меган, який публіка ніколи не бачила — класична американська мама. «Їй подобається дивитися гру «Jeopardy!» і робити Wordle в ліжку з келихом вина», — заявив він на початку статті.

Про Єлизавету II

Попри складні відносини з королівською родиною, Меган запевнила, що сумує за Єлизаветою, і розповіла про усе те тепло та підтримку, яку отримала від британців у вересні під час свого перебування у Великій Британії.

«Я дуже вдячна, що мала змогу бути зі своїм чоловіком, підтримати його, особливо у цей час. Так чудово дивитися на спадок, який королева залишила на різних соціальних платформах. З погляду жіночого лідерства, вона є найяскравішим прикладом. Я відчуваю глибоку вдячність за можливість знати її, провести час із нею.

Я думала про нашу першу зустріч, момент заручин, офіційні заходи. Дійсно, це були особливі миті. Мені пощастило. Цей вересень був дуже складним для нас, але Гаррі оптимістично сказав: «Тепер вона возз’єдналася зі своїм чоловіком».

Плани на майбутнє

Значна частина нашої роботи з Гаррі зосереджена на благодійних проєктах. Багато того, що ми з чоловіком робимо, залежить від наших почуттів, історії нашого кохання. Наше визначення любові дуже розширене: любов до партнера, любов до себе, любов до спільноти та сім’ї. Ми використовуємо це як основу для тих шоу та документальних фільмів, над якими працюємо.

У цій тематиці мені, наприклад, до душі класні rom-com: «Коли Гаррі зустрів Саллі» (я його дивилася мільйон разів) і всі романтичні фільми з Джулією Робертс. Ідеально! Не думаю, що ви коли-небудь побачите, як ми знімаємо з Гаррі фільм жахів».

Про документальну стрічку про власне життя

«Приємно мати можливість довірити нашу історію досвідченій режисерці Ліз Ґарбус, чиїми роботами я давно захоплююся. Це був цікавий досвід».

Нагадаємо, що Чарльз III дещо розлючений на пару: він навіть змістив їх у переліку найближчих членів родини. Після гучних інтерв’ю пари (чого тільки варта розмови з Опрою Вінфрі) король із певним занепокоєнням очікує на прем’єру документальної стрічки і на вихід мемуарів сина, де йтиметься про відносини Діани та Камілли. Не дивно, шо приїзд подружжя на коронацію Чарльза III — 6 травня — під питанням. Неофіційно відомо, що, як би там не хотілося, «згладити кути» не вдасться. Продюсери Netflix залишать фільм Ґарбус без значних правок, і навіть смерть Єлизавети II чи мрії Чарльза не вплинуть на це. Ціна угоди складає приблизно $100 мільйонів.

Про кіно

«Індустрія розваг дуже змінилася. Я не думаю, що колись знову повернуся до неї. Ні. Ніколи не кажи «ніколи», але все ж я завершила свою акторську кар’єру». На питання, як Меган сприймає той факт, що, можливо, хтось з акторів її колись зіграє у майбутньому (перші спроби вже представляли 3 роки тому), Меган відповіла, що це дивні відчуття.

«Чесно кажучи, я не так багато думала про це. Це все дивно. Будь-хто, хто буде грати мене, буде моєю карикатурою, створеною для бізнесу, який приносить людям великі гроші. Не більше. Насправді це не матиме нічого спільного зі мною. Я сподіваюся, готуючись до цієї ролі, акторка відчує мене: мою м’якість, грайливість, мої емоції. Крім того, вона може подзвонити мені!»

Про дітей і їхнє майбутнє

Меган залюбки проводить час із дітьми: з легкістю начитує улюблену пісню свого сина (трек про тиранозавра Рекса з альбому Ask the StoryBots) і захоплено розповідає про Бейонсе (зокрема про те, що Cosy — її улюблена пісня з нового альбому діви).

«Якщо б через 10 чи 15 років діти прийшли і сказали мені, що планують будувати свою кар’єру у сфері розваг, я б сказала: «Чудово!». Коли ви стаєте батьками, то щиро хочете, щоб ваші діти знаходили те, що приносить їм повну радість. Очевидно, що наші діти є частиною великої спадщини та традицій, але я хочу, щоб вони мали змогу прокласти власний шлях. Якщо це індустрія розваг — чудово. Їм потрібен талант і багато мужності. Наші діти багатогранні, цікаві, добрі та дуже творчі. Думаю, усе вдасться».

Про свій робочий день

«Ми з Гаррі працюємо вдома — як і більшість людей з початку карантину. Це дозволяє нам більше часу бути з дітьми, слідкувати, як вони зростають. Наразі особливий момент їхнього життя. Ми ніколи не повернемо цей час. Я готую сніданок і відповідаю на дзвінки в Zoom, електронні листи — ось так, усе разом. Гаррі дещо складніше: мій чоловік живе в 24-годинному часовому поясі, коли інші тільки-но прокидаються, а друга половина — збирається спати. Якщо ми виїжджаємо до Лос-Анджелеса на офлайн-зустрічі, то обожнюємо їсти у місцевих дорожніх кафе. Гаррі до вподоби In-N-Out».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: