Про шлюб, переїзд та інавгурацію: перше інтерв`ю Байденів у Білому домі
І перша зйомка подружжя в резиденції 46-го президента США.

За два тижні президентства Джо Байден вже підписав десятки указів з різних питань (від пандемії COVID-19 до усунення наслідків кліматичної кризи і прав трансгендерних людей), а Джилл Байден тим часом провела перший офіційний захід. Також пара встигла дати перше інтерв’ю для People. У Байденів тепер багато чого в житті вперше!

Йшлося не лише про переїзд родини до Білого дома, але й про кризу в країні. «У нас є проблеми, але у нас також є й величезні можливості», — запевнив Байден.

Про переїзд

«Персонал резиденції намагався, щоб ми почувалися як вдома. У нас всюди сімейні фотографії, наші книги, меблі, які ми привезли з дому», — розповіла місіс Байден.

Про інавгурацію

«Можливо, це була одна з найбільш значущих інавгурацій за довгий-довгий час. Не тому, що це був мій захід, а в сенсі того, в якому стані знаходиться нація: від COVID до безробіття і расової нерівності до розбрату.

Американці ніби зірвали шори, нація зрозуміла, що у нас є проблеми, але у нас також є величезні можливості», — зазначив Байден.

Про шлюб

«Ми завжди підтримуємо одне одного. Важливо, щоб у Джилл була її кар’єра. Ми поділяємо мрії та цілі одне одного», — з ніжністю зазначив президент.

Пара зізналася, що завдяки спільним злетам і падінням їхній шлюб тільки зміцнився. «Іноді ви стаєте сильнішими в місцях зламу, — запевняє доктор Джилл Байден. — Це те, чого ми намагаємося досягти».

Про підтримку Джилл

«Джилл з’явилася в моїй родині в дуже важливий момент і об’єднала нас. Вона — клей, який скріпив мене, багато років тому я одразу зрозумів, що хочу одружитися на ній.

Мене дивує, скільки енергії Джилл отримує від своїх учнів. Це натхнення. Для Джилл це енергія». «Це моя пристрасть», — говорить Джилл. — Це моє життя».

Про плани на майбутнє

«Ми почали просуватися на шляху до забезпечення гідного життя для багатьох американців! Люди відчувають оптимізм».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: