Про заручини та знайомство: love story (не) холостяка Романа Свічкоренка
JS дізнався, як війна вплинула на рішення зробити пропозицію та чи вдалося зберегти дружні взаємини зі Златою Огнєвіч.

Кохання завжди перемагає! Нещодавно блогер-психолог Роман Свічкоренко зробив пропозицію блогерці та дизайнерці Лєрі Чернецькій, а JS розпитав про закулісся заручин та love story пари, яка розпочалася після завершення шоу «Холостячка–2», де Роман боровся за серце Злати Огнєвіч

  • Як, коли і де познайомилися з Лєрою?

Наша історія досить звичайна і схожа на сотні інших. Знайомство сталося в інстаграмі. Вона мені поставила вподобайку. Так вийшло, що в мене тоді був телефон у руках, і я це побачив та написав їй. Я рідко можу побачити, хто саме ставить лайк, але тут, напевно, була саме доля. Вона мені відповіла, і почалося тепле спілкування, а далі ви вже знаєте… Каблучка (усміхається).

  • Для багатьох війна стала так званим «прискорювачем», щоб жити тут і зараз. Чи вплинуло це на рішення зробити пропозицію саме зараз?  

Ні, для мене це навпаки був процес уповільнення. Я дуже прагматична людина, мені потрібно все прорахувати, зважити, зрозуміти, і тільки потім я починаю діяти. Саме тому, коли почалася повномасштабна війна, це відклало багато цілей і бажань на якийсь час, пропозицію — у тому числі.

  • За що найбільше цінуєте одне одного?

За вміння чути одне одного. Бажаю цього всім парам від чистого серця!

  • Як вибирав дату, коли зробити пропозицію, та як готувався до цього?

Дату я не обирав, для мене були більш важливі питання «Де?» і «Як?». Заздалегідь хотів зробити пропозицію красиво, щоби Лєра це запам’ятала. Коли почав продумувати варіанти «Де?», майже відразу подумав про театр. Ну а далі все залежало тільки від представників театру — хто зможе запропонувати і надати ті умови, за яких цей процес був би таким красивим, як я це собі бачив.

Звісно, не все сталося, як я хотів, але гадаю, Лєра отримала емоції на все життя, що було дуже важливо.

Насправді день виявися нелегким, бо було важливо зробити все непомітно для неї. Тому потрібно було якось викручуватися, вигадувати, куди я йду, навіщо я там та і все інше. На жаль, деколи треба було збрехати, але, як кажуть, усе для благої справи. Сама пропозиції відбулася просто перед виставою. Я вийшов нібито відповісти на терміновий дзвінок, а сам зайшов за лаштунки, де мене чекали квіти, і потрапив на сцену, звідки вже покликав Лєру, і все відбулося.

  • Злата Огнєвіч привітала вас із заручинами. Які у вас взаємини зі Златою після участі в шоу «Холостячка»?

Ми зі Златою хороші знайомі, які раді бачити одне одного, де би це не відбулося. Я радий, що колись так сталося, що наші дороги перетнулися. Сподіваюся, вона теж. Іноді можемо написати одне одному, підтримати, якщо цього потребує ситуація. Від чистого серця бажаю їй справжнього кохання.

  • Розкажи про пошуки ідеальної каблучки.

Каблучку я хотів не схожу на всі інші. В ювелірних магазинах не зміг знайти саме ту, яка була в моїй уяві. І натрапив на український ювелірний бренд Family Gold Masters. Вони на індивідуальне замовлення зробили саме те, що я так довго шукав. Критерій був один — каблучка має підійти моїй обраниці, і ювеліри бренду змогли це втілити.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: