Принц Ендрю відмовився від королівських обов’язків через секс-скандал
Дружба з одіозним мільярдером та провальне інтерв'ю для BBC знищили репутацію сина королеви.
У

нещодавньому інтерв’ю для BBC принц Ендрю, середній син Єлизавети ІІ, визнав помилки минулого та заявив, що жалкує про дружні відносини зі скандальним мільярдером Джеффрі Епштейном. Його відповіді на досить відверті та інтимні питання були оціненими репортерами як «жалюгідні спроби» врятувати репутацію, а сама розмова в Букінгемі — катастрофою. З огляду на це, заява принца щодо відмови від виконання публічних королівських обов’язків не стали сюрпризом. Ендрю заявив про готовність співпрацювати з правоохоронними органами та ще раз вибачився за свою поведінку. До речі, він вперше висловив співчуття жертвам Джеффрі.

«Обставини, що пов’язують мене та Джеффрі Епштейна, стали серйозною перепоною для ефективної роботи моєї сім’ї, зокрема й у благодійній сфері. Я визнав це, тому запитав Її Величність, чи можу я відмовитися від виконання державних обов’язків, і вона дала свій дозвіл.

Я глибоко співчуваю усім!

Як і раніше, я глибоко шкодую про свій зв’язок з Джеффрі Епштейном. Його самогубство залишило багато питань, особливо для його жертв, і я глибоко співчуваю усім. Звичайно, я готовий допомогти будь-якому відповідному правоохоронному органу в розслідуванні, якщо це буде потрібно».

До речі, біограф королівської родини Роберт Лейсі вважає, що таке рішення принц прийняв не з власної волі. Королева втомилися від скандалів, тож «звільнила» сина, аби всі якнайшвидше забули про цю неоднозначну брудну історію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: