Принц Гаррі привіз Меган Маркл на електрокарі у Віндзор
На круглий стіл з делегатами One Young World.
С

ьогодні зранку Меган Маркл приїхала до Віндзора, де проходив круглий стіл в межах саміту One Young World. «Дякую, що дозволили Гаррі з’явитися без запрошення на цю вечірку», — пошуткувала герцогиня про чоловіка, поява якого за офіційним розкладом не передбачалася і стала сюрпризом для делегатів.

Герцоги привітали молодих лідерів з Малаві, Бангладеша, Нігерії, Іраку, Південної Африки та підкреслили важливість обговорення питань щодо гендерної рівності та інклюзивності. Меган заявила, що «розмова про гендерну рівність не може відбуватися без участі чоловіків», тож досить доречно, що принц Гаррі також відвідав захід.

«Це питання також дуже важливе для мого чоловіка. Говорити про розширення прав і можливостей жінок неможливо тільки з жінками», — зазначила герцогиня. А принц Гаррі підсумував: «Переосмислення гендерних ролей — надважлива робота».

Гості заходу звернули увагу не лише на елегантний образ Меган від Hugo Boss у винних відтінках, але й на електрокар Audi E-Tron, на якому принц Гаррі привіз кохану на зустріч. Охорона довкілля в дії!

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: