Меган Маркл на відкритті саміту в Лондоні
Образ герцогині від Aritzia та Manolo Blahnik.
М

еган Маркл бере активну участь в соціальній роботі Великобританії та підтримує численні благочинні заходи. Вчора вона була запрошена на відкриття 10-го форуму One Young World, церемонія відбулася в лондонському Альберт-Холлі. Це не перший подібний захід для Маркл — в жовтні 2014 року вона брала участь у саміті One Young World в Дубліні, де дискутувала на тему гендерних стереотипів, а в 2016-му була серед організаторів форуму в Оттаві.

Герцогиня в сукні Aritzia

Варто підкреслити, що герцогиня гарно трималася, попри тиск з боку преси та складний період у родині. Про певні складнощі подружжя заявило в новій документальній стрічці, яка була присвячена їхньому офіційному турне Африкою. «Я знала, що буде нелегко», — відверто зазначила герцогиня Сассекська ще на початку тижня, підкреслюючи, що її британські друзі не підтримували її бажання зустрічатися з принцом Гаррі.

«Британські таблоїди зруйнують ваші відносини, — пригадала їхні слова Маркл і додала. — Тепер я розумію, що таблоїди дійсно можуть руйнувати життя».

Подружжя докорінно змінило ставлення до представників британських таблоїдів, а на деякі видання навіть подало заяву до суду. «Я просто Меган, яка вийшла заміж за неймовірну людину. Добре, що у мене є моя дитина і мій чоловік, вони найкращі. Я сподіваюся, що колись світ побачить нас просто як закохану пару», — відверто заявила Меган.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: