Привіт, красунчики! Кілька фактів про iPhone 12
Поки адепти Apple роблять передзамовлення, ми з'ясовуємо, чи варто мріяти про нові гаджети.
У

вересні компанія Apple провела традиційну презентацію нових продуктів, але без iPhone.

Головний реліз року перенесли на жовтень, чим ще більше підігріли цікавіть шанувальників. А вчора світ нарешті побачив нові моделі: iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max із підтримкою 5G.

Нові iPhone за формою нагадують 5-у версію, мають 2 алюмінієві рамки (до того ж у рамках розташовані антени для 5G) та OLED дисплей, покритий Ceramic Glass, найміцнішим склом у світі, розробленим Corning спеціально для Apple. А ще у новому гаджеті встановлено революційний процесор A14 Bionic, що містить 11,8 млрд транзисторів і вже визнаний найшвидшим у світі. Ба більше, творці iPhone запевняють, що геймери будуть у захваті від їхніх інновацій, та називають iPhone 12 ігровим смартфоном нового рівня.

Що стосується камери, то вона майже така сама, як у 11-й серії, а серед нововведень – чотирикратний оптичний зум у моделях Pro та п’ятикратний у моделях Pro Max. Цікаво, що в комплектації нового iPhone не буде зарядного пристрою. Таким чином компанія Apple заявила свою еко-позицію.

Щодо вартості, то iPhone 12 Pro коштуватиме від 999 доларів (128 ГБ), а передзамовлення в США стартує вже 16 жовтня. Тим часом вартість iPhone 12 Pro Max складатиме 1099 доларів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: